Panele grzewcze na podczerwień

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
97 14
na stronę
20 14

W dobie nowoczesnych technologii coraz więcej osób szuka alternatywy dla tradycyjnych sposobów ogrzewania budynków i mieszkań. Chętnie stosowane jest elektryczne ogrzewanie podłogowe oraz wymienniki ciepła. Jedną z ciekawszych propozycji są także panele grzewcze na podczerwień, które znajdziesz w naszej ofercie.

Czym są i jak działają tego typu panele grzewcze? Rozmiar i moc dobierasz do swoich potrzeb i wielkości pomieszczenia, w którym będzie stosowany dany panel. Można je montować zarówno na ścianach, jak i sufitach. Dzięki temu, że wydzielają promieniowanie podczerwone, są efektywniejsze i bardziej ekonomiczne niż tradycyjne ogrzewanie. Wskazuje się, że ogrzewanie przy pomocy paneli może pozwolić na oszczędność energii nawet do 65%, w dodatku sprawność przetwarzania energii w takim urządzeniu sięga 98%. Dużą zaletą, która wyróżnia panel grzewczy na podczerwień, jest to, że po jego włączeniu od razu czuć ciepło w pomieszczeniu. Dzieje się tak, ponieważ nie wymaga on rozgrzania. Dzięki temu, że panel grzewczy na podczerwień jest z termostatem, możesz ustawić dowolną temperaturę, która będzie panować w ogrzewanym pomieszczeniu.

Panele grzewcze elektryczne to także dobre rozwiązanie dla osób, które uwielbiają wszelkiego rodzaju nowoczesne udogodnienia. Można bowiem nimi sterować przy pomocy urządzeń mobilnych. Zwróć uwagę, że panele mają też nowoczesny, minimalistyczny design. Dzięki temu idealnie komponują się z elementami prostego, współczesnego wystroju wnętrz. Można je stosować również wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na tradycyjne grzejniki.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi panele marki Neo o różnych rozmiarach i mocy. Dzięki czemu dobierzesz takie, które pozwolą idealnie ogrzać dom lub mieszkanie. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tych produktach, nasz konsultant chętnie odpowie na wszelkie twoje pytania.