TEST - MOCNE I WYTRZYMAŁE - SKRZYNKI MODUŁOWE NEO

Skrzynki NEO to nowy system modułowy, który można dowolnie konfigurować.

W ofercie pojawiły się 3 modele:

  • Skrzynka modułowa 200 NEO 84-255 - to mocna skrzynia do przenoszenia i magazynowania narzędzi budowlanch. Uszczelka w pokrywie skutecznie chroni narzędzia przed kurzem i wilgocią. Wnęka z miarką w pokrywie pozwala na mocny chwyt i łatwe cięcia rur, listew itp. Organizery w pokrywie pozwolą na podręczne magazynowanie. Dodatkowe 6 kubełków zwiększa możliwości pracy 
  • Skrzynka modułowa 350 NEO 84-256 - to mocna skrzynia do przenoszenia i magazynowania narzędzi budowlanch. Uszczelka w pokrywie skutecznie chroni narzędzia przed kurzem i wilgocią. Wnęka z miarką w pokrywie pozwala na mocny chwyt i łatwe cięcia rur, listew itp. Mocna konstrukcja pozwala stanąć na niej osobie do 120 kg. Duża pojmność pozwoli na przenoszenie nawet największych narzędzi i elektronarzędzi. Tacka oraz przegroda wewnętrzna podnoszą użyteczność skrzyni. Mocny uchwyt pozwoli na przeniesie do 50 kg narzędzi.
  • Skrzynka modułowa 450 NEO 84-257 -  to mocna skrzynia do przenoszenia i magazynowania narzędzi budowlanch. Uszczelka w pokrywie skutecznie chroni narzędzia przed kurzem i wilgocią. Wnęka z miarką w pokrywie pozwala na mocny chwyt i łatwe cięcia rur, listew itp. Mocna konstrukcja pozwala stanąć na niej osobie do 120 kg. Duża pojmność pozwoli na przenoszenie nawet największych narzędzi i elektronarzędzi. Tacka oraz przegroda wewnętrzna podnoszą użyteczność skrzyni. Mocny uchwyt pozwoli na przeniesie do 50 kg narzędzi.
    oraz dodatkowo:

Platforma na kołach NEO - to użyteczna platforma służaca do przewożenia systemu modułowego jak i innego typu rzeczy na budowie np. ciężkich worków. Przednie koła w pełni skrętne wyposażone w hamulec skutecznie ułatwiają prowadzanie. Tylnie duże plastikowe koła sprawdzają się nawet w najatrudniejszym terenie po przechyleniu i prowadzeniu systemu na dwóch kołach.
Skrzynki zostały przetestowane w ciężkich warunkach - sprawdziliśmy ich wytrzymałość i wodoszczelność. Zapraszamy na video.

Zobaczycie również prezentację ich wyposażenia oraz możliwości łączenia modułów.