Obcinaczki do kabli i noże monterskie

Obcinaczki do kabli to narzędzia do pracy pod napięciem, w które powinien wyposażyć się nie tylko zawodowy elektryk, ale także każdy, kto planuje pracować przy instalacji. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości przybory, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania prac w obecności prądu. Materiał, z którego zostały wykonane narzędzia ppn, to opracowane tworzywa nieprzewodzące prądu oraz zapewniające komfort pracy. 

Nóż monterski przyda się przy montowaniu instalacji elektrycznej, wykonywaniu wszelkiego rodzaju napraw i konserwacji, a także przy pracach ogrodniczych i warsztatowych. Przyda się do ucinania, podważania i przecinania różnych materiałów podczas prac budowlanych i remontowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wszystkich narzędzi do prac pod napięciem, w tym właśnie noży i obcinaków.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
71 16
na stronę
58 16

Przydatne narzędzia do pracy pod napięciem dla elektryka – noże i obcinaki 

Nóż monterski, tak zwany sierpak, jest na tyle uniwersalny, że specjaliści używają go nie tylko do prac wykonywanych pod napięciem instalacji elektrycznych. Niemniej jednak jest on na tyle ostry i precyzyjny, że bardzo dobrze sprawdza się przy przycinaniu różnych przewodów i kabli. Drewniana rączka wykonana jest z wysokiej jakości drewna olchowego, które gwarantuje trwałość oraz wygodę w trzymaniu. Antybakteryjne właściwości drewna powodują, że taki nóż monterski może być stosowany przez wiele lat. Niektóre modele mają zabezpieczenia. W ofercie posiadamy także nóż do kabli z rączką wykonaną z materiału PVC. Ostrze chronione jest specjalną osłoną. Są one atestowane do pracy pod napięciem aż do 1000 V. 

Obcinak do kabli to drugie z wielu niezbędnych narzędzi do precyzyjnej, szybkiej oraz bezpiecznej pracy pod napięciem. Dzięki niemu można z łatwością dociąć okablowanie i przewody elektryczne w konkretnym miejscu. Ostrza wykonane ze stali chromowanej pozwalają na szybkie i dokładne przecięcie kabla bez jego zgniatania. Jest to bardzo ważne dla zachowania ciągłości przesyłu prądu, a co za tym idzie – dla jakości całej instalacji i bezpieczeństwa. 

Obcinaczki do przewodów i kabli NEO służą do cięcia zarówno miedzianych, jak i aluminiowych ich wersji. Wygodne uchwyty oraz antypoślizgowe głowice zwiększają bezpieczeństwo oraz kontrolę nad wykonywanymi pracami. Sklep z narzędziami, który prowadzimy, posiada w asortymencie także modele obcinaków do drutów i linek stalowych o wymiarach odpowiednio: 1,5 mm oraz 4,0 mm.

Prace pod napięciem – wysoka jakość narzędzi a bezpieczeństwo

Prace wykonywane pod napięciem prądu elektrycznego stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia zarówno osoby wykonującej zadanie, jak i wszystkich przebywających w okolicy. Wyposażenie swojej walizki z narzędziami w modele dedykowane do prac pod napięciem to niezbędna procedura przed przystąpieniem do zadań. Narzędzia dla elektryka, które sprzedajemy, przeznaczone są zarówno dla osób zajmujących się instalacjami elektrycznymi zawodowo, jak i osób prywatnych chcących wykonać naprawę lub konserwację we własnym domu. 

Wysoka jakość narzędzi, które stworzone są z zachowaniem odpowiednich norm, gwarantuje bezpieczeństwo, precyzję wykonania wszelkich prac, a także komfort pracownika. Chcąc przeprowadzić zlecenie zgodnie z założeniem, warto mieć pod ręką narzędzia, które ułatwią i przyspieszą to zadanie. 

Nierzadko prace przy instalacji elektrycznej wymagają odsłonięcia przewodów. Nóż do ściągania izolacji i obierania kabli to przydatne narzędzie pozwalające na usunięcie jedynie odpowiedniej długości ochrony koniecznej do przeprowadzenia prac konserwatorskich. Automatyczny ściągacz izolacji posiada wbudowaną funkcję regulowania długości. Jeśli preferujesz manualne ich sterowanie, warto wybrać ręczny obcinak do kabli elektrycznych

Zestawy narzędzi do prac pod napięciem nie tylko dla elektryka 

Sprzedajemy elektronarzędzia w kompletach z niezbędnymi częściami, a także walizki wyposażone w najpotrzebniejsze narzędzia do pracy pod napięciem. Znajdziesz w nich między innymi szczypce uniwersalne do zaciskania końcówek, obcinaki do kabli, nóż monterski dla elektryka oraz do skórowania kabli pod napięciem, próbnik instalacji elektrycznej, wkrętaki płaskie oraz krzyżowe, grzechotki, uchwyt bitów, nasadki, przeguby, przedłużki i adaptery. 

Kupując taki zestaw, zaoszczędzisz czas na poszukiwaniach i zestawianiu odpowiedniego kompletu narzędzi. Walizki są wygodne w przenoszeniu wszystkich przyborów oraz pozwalają na łatwą ich organizację. Dzięki temu, że każde akcesorium posiada swoje dedykowane miejsce, będziesz wiedział, kiedy któregoś Ci zabraknie. Czasami na miejscu naprawy czy konserwacji instalacji elektrycznej wyniknie nieprzewidziany wcześniej problem do rozwiązania. W ten sposób będziesz miał pod ręką wszystkie narzędzia, które pozwolą Ci uporać się z awarią lub usterką. 

Zapraszamy do przejrzenia dostępnych pozycji narzędzi do pracy pod napięciem. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy i doradzimy, co warto wybrać. Nasza oferta nieustannie się powiększa, dlatego w przyszłości przewidujemy także inne narzędzia ppn.