Ściągacze izolacji

Ściągacz izolacji podłączonej do prądu to niezbędne narzędzie dla elektryka i osób, które same naprawiają instalacje elektryczne w domu. Specjalnie przygotowane akcesoria pozwolą na przeprowadzenie bezpiecznych prac pod napięciem. Asortyment w sklepie, który obejmuje ściągaczki do izolacji, jest bogaty, dlatego każdy znajdzie model narzędzia dostosowany do własnych potrzeb. 

Od lat proponujemy klientom niezawodne, solidnie wykonane i bezpieczne elektronarzędzia oraz przybory, które usprawniają i ułatwiają prace na budowie. Praca pod napięciem jest wyjątkowo niebezpieczna, dlatego podejmując się takiego zadania, należy wyposażyć swoją walizkę z narzędziami w odpowiednie akcesoria. Oprócz ściągaczy do izolacji polecamy także inne narzędzia dla elektryka. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
65 17
na stronę
4 17

Narzędzie do przygotowania instalacji elektrycznej przed rozpoczęciem prac – ściągacz do kabli 

Ściągacz do kabli to niezbędne akcesorium, bez którego ciężko jest wykonać jakiekolwiek prace przy instalacji elektrycznej podłączonej do prądu. Ze względu na fakt, że nie zawsze można pracować przy wyłączonej energii, należy uzbroić się w narzędzia dedykowane do pracy pod napięciem. Jedną z kilku takich pozycji jest ściągacz izolacji do kabli z uchwytem zbudowanym z materiału, który nie przewodzi prądu

Sklep z narzędziami to miejsce, gdzie kupisz zarówno automatyczne, jak i manualne ściągaczki do kabli. Modele automatyczne posiadają wbudowaną funkcję regulowania długości izolacji, która ma być ściągnięta. Końcówki narzędzi wykonane są z wysokogatunkowej stali szybkotnącej, przez co odcinany fragment jest precyzyjne ucinany w konkretnym miejscu bez miażdżenia przewodów. Uchwyt natomiast pokryty jest antypoślizgowym materiałem, przez co znacznie podnosi to komfort pracy. Również jego kształt pozwala na wygodne trzymanie w dłoni i precyzyjne operowanie narzędziem podczas pracy. Dodatkowo producent NEO zapewnił użytkownikom odciążenie dłoni poprzez wbudowanie sprężyny odbijającej. Ściągacz do izolacji jest idealny zarówno dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się naprawą i konserwacją instalacji elektrycznej, jak i osób prywatnych, którzy kompletują swoją skrzynkę narzędzi. 

Praca pod napięciem elektrycznym – narzędzia zwiększające bezpieczeństwo 

Automatyczny ściągacz izolacji do pracy pod napięciem to tylko jedno z wielu narzędzi tego rodzaju. Niestety, nie zawsze można naprawiać instalacje po odłączeniu jej od prądu. W takich przypadkach narzędzia przeznaczone do pracy pod napięciem są niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. W naszym sklepie można znaleźć wszystkie potrzebne akcesoria do konserwacji i naprawy awarii elektrycznej. Zaliczamy do nich między innymi szczypce do końcówek telefonicznych  i uniwersalnych, wkrętaki krzyżowe oraz płaskie, nożyce i taśmy izolacyjne. Wysoka jakość wykonania oraz solidne materiały użyte do ich produkcji gwarantują bezpieczną pracę oraz długi czas użytkowania

Walizki z narzędziami do pracy pod napięciem 

Ściągacz izolacji jest także częścią wyposażenia walizek z narzędziami do pracy pod napięciem. Kupując cały komplet, można mieć w jednym miejscu wszystkie niezbędne akcesoria. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest szeroki wybór końcówek do różnych narzędzi. W walizce można znaleźć szczypce uniwersalne, automatyczny oraz ręczny ściągacz izolacji, szczypce do zaciskania końcówek, obcinaczki do kabli, nóż, próbnik instalacji elektrycznej, wkrętaki o różnych parametrach, grzechotkę, przejściówki, przedłużki i kilka nasadek. 

Walizki z narzędziami umożliwiają ich dobrą organizację oraz utrzymanie porządku podczas pracy. Stanowią też świetną ochronę oraz opakowanie do przenoszenia i transportu wszystkich narzędzi. Zawartość 108 elementów jest objęta gwarancją na 25 lat

Wysoka jakość narzędzi do pracy pod napięciem prądu elektrycznego

Decydując się na zakup narzędzi do napraw i konserwacji instalacji elektrycznych, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość ich wykonania oraz tworzywa, z których zostały wyprodukowane. Dzięki temu można zainwestować w produkty, które posłużą przez wiele lat, a także zapewnią bezpieczeństwo.

Szczęki automatycznego ściągacza izolacji wykonane są z wyjątkowo wytrzymałej stali molibdenowej, która jest rodzajem stopowej stali przeznaczonej do pracy na zimno. Materiał ten jest odporny na ścieranie, ściskanie oraz cechuje się wysoką twardością. Uchwyt narzędzia natomiast wykonany jest z antypoślizgowego tworzywa PP+TRP. Jest odporny na działanie różnych chemikaliów, olejów i smarów, a także zapewnia stabilne trzymanie narzędzia w dłoni.  

Duży wybór narzędzi do pracy pod napięciem

Stawiamy zarówno na wysoką jakość narzędzi, jak i komfort zakupów naszych klientów. Dzięki temu w ofercie można znaleźć wiele modeli ściągaczek do kabli. Wybierając je, należy kierować się ich rozmiarem oraz zakresem pracy ściągania izolacji, który przy każdej wersji jest inny. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie do produktów, zachęcamy do sprawdzenia opisu, który zawiera niezbędne informacje i parametry. Służymy również pomocą przy wyborze, dlatego zapraszamy do kontaktu.