Mierniki elektryczne prądu i próbniki napięcia

Miernik elektryczny to inaczej multimer. Urządzenie to służy do mierzenia napięcia i natężenia prądu stałego i zmiennego. Przydaje się szczególnie do diagnozowania awarii całej instalacji elektrycznej oraz do monitorowania uszkodzeń poszczególnych sprzętów (np. pralki czy lodówki). Uniwersalny miernik prądu powinien znaleźć się w skrzynce narzędziowej każdego majsterkowicza. Warto zaopatrzyć się także w próbnik instalacji elektrycznej, który pozwala wykrywać przepływ napięcia w bardzo szerokim zakresie. Dla posiadaczy aut i motocykli polecamy natomiast cęgowy miernik napięcia. Można go podłączyć do dowolnych punktów sieci bez konieczności trzymania czujników, więc przyda się np. w czasie awarii auta.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
29 13
na stronę
81 13

Najlepszy miernik elektryczny dla majsterkowicza

Jeśli planujesz kupić uniwersalny miernik prądu, przejrzyj ofertę Fixero. Znajdziesz tu sprawdzone urządzenia od renomowanych producentów, które spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa (certyfikat CE). W asortymencie mamy urządzenia, które służą do dokonywania pomiarów napięcia prądu przemiennego i stałego, wartości prądu stałego, oporności elektrycznej oraz pomiaru diody. Odczyt pomiaru ułatwi duży wyświetlacz LCD. Oprócz mierników elektrycznych możemy Ci zaoferować także modele cyfrowe, które są polecane do bardziej precyzyjnych, specjalistycznych pomiarów.

Próbnik napięcia – przydatny w każdym domu i warsztacie

Próbnik napięcia to uniwersalne urządzenie, które przyda się w domu i warsztacie majsterkowicza. Prostsze modele, które przypominają nieco śrubokręt, zasygnalizują nam obecność napięcia sieciowego. Próbniki wielozakresowe pozwolą także odczytać wartość napięcia prądu w instalacji. Nasz sklep z narzędziami oferuje izolowane próbniki elektryczne o ergonomicznym kształcie, dzięki czemu akcesorium dobrze leży w dłoni, co wpływa na podniesienie komfortu pracy.

Detektor napięcia – niezastąpiony przy pracach remontowych

Chcesz wywiercić dziurę w ścianie, ale nie jesteś pewien, czy w pobliżu nie ma źródła prądu? Zainwestuj w wykrywacz instalacji elektrycznej. A może przyda Ci się detektor napięcia 3w1? W Fixero znajdziesz urządzenia, które służą do wykrywania metalu, przewodów pod napięciem oraz drewna. Dzięki nim w łatwy sposób lokalizujesz ukryte kable, kołki i drewniane profile, a także metalowe rury i zbrojenia.

Miernik prądu i napięcia oraz inne niezbędne narzędzia

W Fixero znajdziesz nie tylko mierniki i próbniki elektryczne. Mamy też przydatne elektronarzędzia, które przydadzą się do wielu prac przy domu i w ogrodzie. W asortymencie znajdziesz również narzędzia dla elektryka, w tym np. obcinaczki do kabli. Zapraszamy!