Taśmy izolacyjne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
71 7
na stronę
48 7

Od tego, czy instalacja elektryczna jest prawidłowo wykonana, zależy bezpieczeństwo domowników. Dlatego wszelkie prace z nią związane powinny być zlecane odpowiednim fachowcom. Jeżeli na co dzień zajmujesz się układaniem lub naprawianiem instalacji elektrycznych, w twoim niezbędniku nie może zabraknąć produktu, jakim jest taśma izolacyjna, a nawet kilka jej rodzajów. W związku z tym przygotowaliśmy odrębną kategorię, w której znajdziesz wysokiej klasy taśmy izolacyjne. Każdy z tych produktów ma odpowiedni numer referencyjny i można go wykorzystywać do naprawy przewodów elektrycznych. Jednak naprawa instalacji to nie jedyne zastosowanie taśm izolacyjnych.

Taśmy z naszej oferty mogą być wykorzystywane również do owijania, uszczelniania i izolowania poszczególnych przewodów. Znajdują one zastosowanie nie tylko w elektryce, lecz także w elektrotechnice. Po tego rodzaju taśmy sięgają też osoby zajmujące się tworzeniem robotów lub ruchomych modeli. Ponieważ taśmy są dostępne w różnych kolorach, sprawdzają się również przy tworzeniu wiązek kablowych oraz oznaczaniu pojedynczych przewodów. To znacznie ułatwia utrzymanie porządku oraz szybsze rozróżnienie konkretnych przewodów.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

taśmę izolacyjną czarną;
taśmę izolacyjną białą;
taśmę izolacyjną czerwoną;
taśmę izolacyjną żółto-zieloną.
 

Taśma elektroizolacyjna dostępna w naszej ofercie wyróżnia się dobrymi właściwościami przylepnymi, dzięki czemu można ją stosować nawet na bardzo trudnych i nierównych powierzchniach. Zarówno taśma izolacyjna do kabli marki Neo, jak i Top Tools dostępna jest na rolkach o różnej długości i szerokości. To pozwoli ci dobrać produkt idealny do twoich potrzeb. Jeśli zastanawiasz się, która z naszych propozycji będzie najlepsza dla ciebie, skontaktuj się z naszym ekspertem. Doradzi ci w zakupach.