Lutownice i luty - zestawy

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 67

Ustaw kierunek malejący
5 67
Strona
na stronę
98 67

Majsterkujesz i często tworzysz samodzielnie elektroniczne podzespoły dla swoich modeli? A może zawodowo zajmujesz się naprawą instalacji elektrycznych lub różnego rodzaju produktów elektronicznych? W naszej ofercie znajdziesz lutownice, które w znacznym stopniu ułatwią ci wykonywanie zadań.

Wśród wielu naszych propozycji na uwagę zasługuje między innymi lutownica oporowa o szerokim zastosowaniu. Marka Topex oferuje modele o różnej mocy – od 40 do 100 W. Dzięki czemu znajdziesz produkt, który idealnie sprawdzi się w twojej pracy. Jeżeli zależy ci na wysokim komforcie pracy z tym urządzeniem, zwróć uwagę na produkt, jakim jest lutownica transformatorowa. Jej ergonomiczny, przypominający pistolet kształt znacznie ułatwia manewrowanie i pracę nawet z małymi elementami. Tego rodzaju modele polecamy szczególnie majsterkowiczom i osobom tworzącym układy elektroniczne do swoich projektów. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz lutownice gazowe i kolbowe. Wszystkie urządzenia są bezpieczne dla użytkownika. W wielu modelach rączki wyłożone są materiałem antypoślizgowym, co daje pewniejszy chwyt w czasie pracy.

Jeżeli dopiero kompletujesz narzędzia do swojego warsztatu, szczególnie polecamy zestawy do lutowania. W zależności od modelu komplet może zawierać między innymi palniki, lance oraz węże. Zestaw lutowniczy warto podarować też bliskiej osobie, która dopiero zaczyna swoją przygodę z modelarstwem i elektroniką.

W naszej ofercie znajdziesz także wiele akcesoriów do lutowania, takich jak różnego rodzaju luty i palniki. Jeżeli w swoim warsztacie masz niewiele miejsca, ciekawą propozycją może się okazać mikropalnik marki Neo. Oprócz tego proponujemy takie produkty jak naboje z gazem do palników, odsysacze cyny oraz redukcje do butli.