Nitownice i nity

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
51 2
na stronę
1 2

Nitownice to narzędzia ręczne, które przydadzą się wszędzie tam, gdzie pracuje się z metalowymi elementami. Idealnie sprawdzają się przy łączeniu blachy z metalowymi stelażami oraz innymi materiałami, takimi jak np. tworzywa sztuczne lub płyty kartonowo-gipsowe.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wybór nitownic, które można wykorzystywać przy pracy z różnego rodzaju materiałami. Poszczególne produkty różnią się także kształtem i możliwościami zastosowania. Przykładowo, nitownica czołowa jest przystawiana prostopadle do materiału, który będzie łączony, natomiast nitownice boczne ustawiane są równolegle do materiału. Dzięki temu możliwe staje się lepsze manewrowanie w sytuacji, gdy w miejscu pracy jest mało przestrzeni.

W zależności od potrzeb możesz wybrać nitownice do nitów stalowych lub aluminiowych. Ciekawą propozycją jest także nitownica do nitonakrętek.

W naszej ofercie znajdziesz również różnego rodzaju nity, które możesz stosować wraz z przyrządami z tej kategorii. Przygotowaliśmy zarówno nity stalowe, jak i nity aluminiowe. Jeżeli po raz pierwszy wybierasz nitownicę, możesz wybrać także zestaw np. marki Topex, który składa się z narzędzia oraz odpowiednio dobranych do nich nitów. Oprócz wspomnianej marki w naszej ofercie znajdziesz również produkty takich firm jak Top Tools czy Neo, które specjalizują się w produkcji wysokiej klasy narzędzi ręcznych. Proponowane przez nas nitownice mają ergonomiczny kształt i rączki wykończone w taki sposób, by zapewniać dobry chwyt, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy.

W celu poprawienia bezpieczeństwa warto też wybrać dla siebie produkty z kategorii BHP, gdzie znajdziesz między innymi okulary ochronne, a także szeroki wybór rękawic.