Zgrzewarki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 34

Ustaw kierunek malejący
88 34
na stronę
99 34

Coraz częściej instalacje domowe są przygotowywane przy użyciu rur wykonanych z tworzywa sztucznego. To bardzo ekonomiczne, a przy tym efektywne rozwiązanie, które eliminuje problemy związane z korozją lub brakiem elastyczności. Aby sprawnie wykonać drobne prace instalacyjne i hydrauliczne, potrzeba do tego specjalnych narzędzi. Warto wówczas zastosować zgrzewarki do rur. Takie narzędzia pozwalają na niezwykle skuteczne połączenie ze sobą wszystkich elementów.

Zgrzewarka do rur ma prosty mechanizm działania. Podczas jej używania dochodzi do rozgrzania elementu grzejnego narzędzia, który należy wykorzystać do stopienia dwóch stron rury z tworzywa sztucznego – wewnętrznej i zewnętrznej. Dzięki temu nadtopione elementy sprawnie się ze sobą łączą. Tak stworzona spoina jest odporna na przerwania. Zgrzewarka rur pozwala więc na osiągnięcie trwałego efektu, który gwarantuje bezawaryjne działanie instalacji przez długi czas.

Na rynku są dostępne rozmaite modele sprzętu, w tym zgrzewarka do rur PP, PE, PB, PCV lub PEX. Wynika to z tego, że konkretne rodzaje tworzyw sztucznych ulegają stopieniu w odmiennych temperaturach. Dostępne w naszym sklepie modele są jednak niezwykle uniwersalne i umożliwiają pracę z różnymi materiałami. Oferujemy zatem zgrzewarki do rur PP, PE oraz PB naprawdę wysokiej jakości.

Każda maszynka do zgrzewania rur spełnia europejskie standardy bezpieczeństwa, dlatego możesz stosować ją bez obaw. Zamawiając dany model, otrzymujesz także  zestaw specjalnych tulei grzewczych o różnych rozmiarach. Produkty dostarczane są w wygodnej i praktycznej walizce, która ułatwia przechowywanie narzędzi. W naszym sklepie oprócz zgrzewarki PP, PE i PB możesz także kupić inne elementy sprzętu, czyli dodatkowe tuleje grzewcze oraz śruby do tulei. Dzięki temu łatwo możesz przystosować dane urządzenie do swoich potrzeb.