Maszynki do glazury i akcesoria

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
100 15
na stronę
58 15

Układanie glazury wymaga ogromnej precyzji i wiedzy, jak to dokładnie zrobić. Często w tej pracy wymagane jest przycięcie poszczególnych elementów, by dopasować je do wykańczanej przestrzeni. Tutaj niezwykle przydatna okazuje się maszynka do płytek, które pozwala na precyzyjne przycięcie poszczególnych elementów kafli.

Maszynki do cięcia płytek z naszej oferty to narzędzia ręczne o różnej szerokości. Dzięki czemu możesz dobrać taki rozmiar, by móc ciąć nawet bardzo duże płytki, zarówno ścienne, jak i podłogowe. W naszej ofercie znajdziesz maszynki do glazury pozwalające na przycinanie w linii prostej. Są też modele, które umożliwiają wycinanie otworów w płytkach. Są one przydatne w sytuacji, gdy konieczne jest wykonanie otworu, w którym będzie montowane gniazdko lub włącznik światła.

Wśród naszych propozycji znajdziesz maszynki do cięcia gresu takich marek jak Top Tools, Topex czy Noe, które specjalizują się w produkcji narzędzi ręcznych. Są one funkcjonalne i zgodne z obowiązującymi normami, które gwarantują nie tylko wygodę użytkowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Musisz oczywiście pamiętać o tym, by stosować się do zaleceń producenta.

Oprócz maszynek do cięcia glazury znajdziesz w tej kategorii także szereg akcesoriów ułatwiających układanie płytek ceramicznych. Zobacz między innymi fugownice, kliny dystansowe, klipsy do poziomowania płytek czy kółka tnące do maszynek do glazury.

Zachęcamy również do zapoznania się z produktami zawartymi w kategorii BHP. Znajdziesz tam między innymi środki ochrony ciała. Szczególnie polecamy okulary ochronne oraz rękawice, które przydadzą ci się w czasie pracy przy układaniu glazury i cięciu płytek.