Pistolety do silikonu

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
43 16
na stronę
62 16

Pistolet do silikonu w dużym stopniu ułatwia wykonywanie prac remontowo-wykończeniowych. Zastosowanie takiego prostego urządzenia pozwala na wygodne, równomierne, a przy tym niezwykle precyzyjne dozowanie masy w wybranym przez siebie miejscu, np. w celu uszczelniania, spoinowania lub fugowania rozmaitych materiałów, w tym podłoży ceramicznych, szklanych, drewnianych lub metalowych. Co ważne, pistolety do silikonu umożliwiają kontrolowanie przepływu preparatu, zwiększając tym samym efektywność prac.

Wyciskacz do silikonu ma prostą konstrukcję. Urządzenie składa się z kilku podstawowych elementów, takich jak magazynek, tłok, rękojeść, dźwignia spustu oraz końcówka o stożkowatym kształcie. Taki pistolet jest też łatwy w obsłudze. W magazynku sprzętu wystarczy umieścić pojemnik z silikonem, a po jego zamontowaniu nacisnąć spust. Pod wpływem tego działania dochodzi do przesunięcia tłoka, które skutkuje wyciśnięciem preparatu przez cienką i dobrze wyprofilowaną końcówkę.

Proponowane przez nas wyciskacze do silikonu pochodzą od sprawdzonych i profesjonalnych producentów, takich jak Neo oraz Topex. Stanowi to gwarancję jakości akcesoriów. Dostępne są różnorodne wyciskarki do silikonu, które różnią się długością części na tubę preparatu oraz pojemnością. Dzięki temu bez trudu możesz wybrać produkt, który będzie idealnie dostosowany do twoich oczekiwań. Polecamy zarówno mniejszy wyciskacz do kartuszy mający pojemność 300 ml, jak i większy, będący w stanie pomieścić 600 ml materiału.

Każdy wyciskacz do silikonu w naszym sklepie wyróżnia się trwałą i odporną konstrukcją oraz dużym komfortem użytkowania. Oprócz urządzeń przeznaczonych do wykonywania prac przy użyciu preparatu tego konkretnego typu możesz kupić również wyciskacz do mas uszczelniających, który charakteryzuje się nieco bardziej uniwersalnym zastosowaniem.