Taśmy klejące

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 15

Ustaw kierunek malejący
52 15
na stronę
33 15

Taśmy klejące to produkty, które można znaleźć praktycznie w każdym domu, biurze czy szkole. Przygotowaliśmy specjalistyczne taśmy samoprzylepne, które znacznie ułatwią ci wykonywanie różnego typu prac.

Jedną z głównych grup produktów, które znajdziesz na tej stronie, są taśmy malarskie. Przydają się one do zabezpieczania różnorodnych przestrzeni, np. ram okien czy drzwi oraz kontaktów na czas malowania ścian. Warto z nich skorzystać także przy wykonywaniu odcięć podsufitowych lub odcinaniu kolorów. Do wyboru masz taśmy malarskie niebieskie i żółte o różnej szerokości. Taśmy żółte z powodzeniem można wykorzystywać we wnętrzach, natomiast niebieskie – z uwagi na swoją zwiększoną odporność – mogą być stosowane również na zewnątrz.

Ciekawym rozwiązaniem, szczególnie chętnie wybieranym przez majsterkowiczów są taśmy dwustronne klejące. Można je wykorzystywać do drobnych napraw, a także montażu. Obecnie popularny jest montaż na taśmę klejącą dwustronną np. haczyków na ręczniki czy uchwytów na papier toaletowy, gdyż nie wymaga to nawiercania ściany.

W naszej ofercie znajdziesz również inne rodzaje taśm klejących, które przydadzą się w czasie remontu i różnych napraw – między innymi srebrną taśmę naprawczą, taśmy wzmacniające oraz tynkarskie. Przygotowaliśmy też propozycje dla osób, które planują przeprowadzkę lub podczas remontu chcą chronić swoje przedmioty przed zniszczeniem. To taśmy pakowe, które wykorzystywane są przy przygotowywaniu paczek, a także zabezpieczaniu kartonów z dobytkiem przed przypadkowym otworzeniem. Sprawdź też wybór taśm ostrzegawczych.

Zachęcamy do zapoznania się z zawartością innych kategorii w sklepie. Proponujemy między innymi akcesoria z zakresu BHP, np. maski i gogle ochronne.