Bezrękawniki robocze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
70 5
na stronę
81 5

Praca na zewnątrz wymaga odpowiedniego zabezpieczenia ciała. To szczególnie ważne dla osób pracujących w zmiennych warunkach pogodowych, na budowach domów i dróg. Jedną z propozycji w naszym sklepie w kategorii Odzież robocza są bezrękawniki. To produkty dostępne w wielu rozmiarach, więc każdy niezależnie od gabarytów znajdzie produkt idealny dla siebie.

Bezrękawnik z naszej oferty to dobre rozwiązanie na chłodniejsze wiosenne lub letnie dni. Tego typu produkt możesz włożyć zarówno na koszulę roboczą, jak i grubszą kurtkę. Wśród proponowanych modeli są bezrękawniki ocieplane, a także wykonane z materiału typu softshell, który doskonale chroni przed chłodem i wiatrem. Ma również właściwości wodoodporne. Jedno z ciekawszych rozwiązań stanowią bezrękawniki dwustronne. Z jednej strony mają one warstwę ciemnego materiału, a z drugiej tkaniny odblaskowej. Są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które od wczesnych godzin porannych pracują przy budowach dróg. Noszące je osoby stają się znacznie bardziej widoczne dla innych pracowników i uczestników ruchu drogowego. Tego typu bezrękawniki mogą być wykorzystywane również przez rowerzystów. W naszym sklepie znajdziesz też czarne i granatowe bezrękawniki robocze, które mają jedynie niewielkie elementy odblaskowe.

W naszej ofercie są dostępne między innymi bezrękawniki męskie robocze marki Neo, specjalizującej się w produkcji wyposażenia warsztatów, a także odzieży ochronnej dla pracowników budowlanych. Modele te mają one wygodny krój i zapewniają swobodę ruchów w czasie pracy. Odpowiednie rozmieszczenie kieszeni sprawia, że możesz mieć zawsze przy sobie drobne przedmioty, takie jak dokumenty, telefon, klucze czy pieniądze.