Koszule robocze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
89 5
na stronę
10 5

Praca w warsztacie czy na budowie nie oznacza, że musisz nosić rozciągnięte i niewygodne ubrania ochronne. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór modnej, komfortowej i wytrzymałej odzieży roboczej i ochronnej. Przykładem mogą być tutaj klasyczne koszule flanelowe robocze, których krój dobrze dopasowuje się do sylwetki. Są one wykonane z wytrzymałych tkanin, odpornych na drobne uszkodzenia mechaniczne, takie jak rozciągnięcia czy przetarcia.

Wszystkie modele dostępne są w wielu rozmiarach. Dodatkowo komfortowy krój ubrań roboczych zapewni ci swobodę ruchów. Jednocześnie nie musisz obawiać się, że luźne elementy stroju dostaną się do maszyny, przy której pracujesz lub będą ci przeszkadzać w czasie wykonywania innych czynności.

Do wyboru masz koszule flanelowe wykonane z tkaniny w klasyczną kratę. Oprócz tego możesz wybrać również koszule robocze z denimu w różnych odcieniach niebieskiego. Każda koszula ma na piersi niewielkie kieszonki na drobne przedmioty, takie jak dokumenty czy telefon komórkowy. Kołnierzyk, mankiety czy listwa guzikowa są dodatkowo wzmocnione, by jeszcze bardziej zwiększyć ich wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Koszule z denimu mają też minimalistyczne elementy dekoracyjne, jak np. ozdobne przeszycia przy karczku czy wzmocnienia kieszeni w ciemniejszym kolorze.

W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy odzieży roboczej. Zobacz między innymi spodnie ostrzegawcze i robocze marki Neo, która oferuje nie tylko ubrania, lecz także wyposażenie warsztatów, np. narzędzia ręczne.