Kombinezony robocze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
40 2
na stronę
38 2

Praca w warsztacie naprawczym, hobbystycznym lub na budowie wiąże się z narażeniem ciała i ubrania na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Dlatego warto mieć odpowiednie zabezpieczenie. Dobrym rozwiązaniem będzie odzież robocza, np. kombinezon. Ochroni on praktycznie całe ciało.

W naszej ofercie znajdziesz kombinezony robocze, które wykonane zostały z materiałów o wysokiej odporności na przetarcia. Dodatkowo w miejscach bardziej narażonych na tego typu uszkodzenia umieszczono dodatkowe zabezpieczenia. Łączenia materiału również są wzmocnione, dzięki czemu istnieje mniejsze ryzyko tego, że w czasie pracy kombinezon pęknie w szwach.

Jednoczęściowy kombinezon roboczy ma wiele kieszeni, które pomieszczą nie tylko przedmioty osobiste, takie jak telefon komórkowy czy dokumenty, lecz także drobne akcesoria potrzebne w pracy, np. miarki lub klucze. Dodatkowo krój kombinezonu pozwala na zachowanie pełni swobody ruchów, co wpływa na komfort wykonywania pracy.

Kombinezon roboczy szczególnie dobrze sprawdzi się w czasie takich prac jak malowanie, lakierowanie oraz różnego rodzaju naprawy, gdzie jesteś narażony na zabrudzenia. W naszej ofercie znajdziesz modele kombinezonów renomowanych marek specjalizujących się w produkcji odzieży roboczej i wyposażenia warsztatów.

Jako uzupełnienie stroju roboczego i ochronnego polecamy również inne produkty z naszej oferty. Sprawdź między innymi rękawice robocze, okulary ochronne oraz maseczki. Jeżeli pracujesz na świeżym powietrzu, możesz też zdecydować się na jeden z dostępnych modeli ciepłych bezrękawników oraz kurtek roboczych. Wybierz te, które mają elementy odblaskowe, aby zwiększyć swoje bezpieczeństwo na zewnątrz.