Spodnie robocze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 159

Ustaw kierunek malejący
67 159
Strona
na stronę
28 159

Praca w warsztacie lub na budowie wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, lecz także właściwego stroju. Odpowiednie ubranie robocze powinno być wygodne, zapewniające swobodę ruchów. Warto wybrać taką odzież, która została wykonana z odpornych na zniszczenia oraz czynniki atmosferyczne materiałów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór tego typu ubrań, w tym wygodne spodnie robocze, które zrobione są z grubego materiału. Ochronią one twoje ciało przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, np. otarciami lub rozcięciami.

Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz spodnie we wszystkich rozmiarach i o różnych długościach. Bez problemu wybierzesz strój zarówno na chłodniejsze, jak i cieplejsze dni. Spodnie do pracy zostały wykonane z różnych materiałów. Znajdziesz tutaj zarówno robocze spodenki robocze zrobione z jeansu, drelichu, a także z elementami odblaskowymi (spodnie i ogrodniczki robocze ostrzegawcze). Wszystkie modele mają wiele kieszeni umieszczonych w takich miejscach, aby można było wygodnie przenosić np. wszystkie niezbędne w pracy przedmioty, dokumenty lub telefon komórkowy. Zwróć szczególnie uwagę na spodnie bojówki.

Ciekawą propozycją mogą okazać się również spodnie robocze typu ogrodniczki, które doskonale nadają się do pracy praktycznie w każdych warunkach. Ochronią nie tylko nogi, lecz także plecy. Możesz w nich pracować w pozycji pochylonej lub położyć się, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc. Wybierając spodnie robocze o długich nogawkach, zwróć uwagę na to, by były one wzmocnione w miejscu kolan. To właśnie tu ubranie jest najbardziej narażona na takie uszkodzenia jak przetarcia. Do lżejszych prac polecamy spodnie wykonane z grubej tkaniny bawełnianej, natomiast do warsztatu i na chłodniejsze dni odpowiedniejsze będą te zrobione z mocnej tkaniny jeansowej.