Opryskiwacze ogrodowe ciśnieniowe

Opryskiwacze przede wszystkim służą do ochrony chemicznej roślin i nawożenia dolistnego. Akcesorium to jest niezbędnym elementem wyposażenia w praktycznie wszystkich ogrodach. Każdy ogrodnik, czy to profesjonalista, czy amator, chce odpowiednio zabezpieczyć swoje plony i uprawy, a także trawnik i rośliny ozdobne. Jednym ze sposobów jest okresowe wykonywanie oprysków odpowiednio dobranymi preparatami. Opryskiwacze ogrodowe służą do aplikacji środków ochrony roślin (herbicydów, insektycydów, fungicydów) oraz ułatwiają podawanie nawozów wprost do liści. W naszym sklepie mamy szeroki wybór opryskiwaczy, dzięki którym zadbasz o prawidłową pielęgnację ogrodu i ochronisz nasadzenia przed atakiem szkodników i chorób. Oprysk pozwoli także pozbyć się chwastów.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
69 11
na stronę
65 11

Opryskiwacze ogrodowe – ciśnieniowy, ręczny, plecakowy

W ofercie znajdziesz wiele modeli, które różnią się między sobą rozmiarami i sposobem użytkowania. Nasz sklep z narzędziami ma w asortymencie różne opryskiwacze i akcesoria, a także narzędzia ogrodowe, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie.

Opryskiwacz ręczny – przydatny w domu i w ogrodzie

Osobom, które wykonują jedynie niewielkie opryski krzewów ozdobnych lub nasadzeń owocowych, polecamy małe opryskiwacze ogrodowe ręczne o pojemności około 2 l. Tego rodzaju urządzenia są proste w użytkowaniu i nie zajmują wiele miejsca. Wykorzystasz je także do pielęgnacji roślin doniczkowych. 

Opryskiwacz akumulatorowy – wydajność i funkcjonalność 

Jeżeli zależy Ci na większej wygodzie pracy, możesz wybrać poręczny model akumulatorowy, który może nieprzerwanie pracować przez 60 minut.

Opryskiwacz plecakowy – do opryskiwania większej powierzchni

Dla osób, które potrzebują wykonać większe opryski w ogrodzie lub pracują w sadach, polecamy opryskiwacz plecakowy. Tego typu urządzenia pozwalają na dłuższą pracę. Ich konstrukcja zapewnia też większy komfort podczas wykonywania oprysków. Do wysokich drzew warto wybrać modele, które mają długą lancę. To pozwoli dotrzeć preparatowi nawet do najwyżej położonych gałęzi.

Opryskiwacz ciśnieniowy – uniwersalny, do każdego typu roślinności

Opryskiwacz ciśnieniowy nadaje się do zraszania lub podlewania kwiatów, sadzonek lub krzewów. Polecany jest do domu, na balkon, taras, do ogrodu lub szklarni. Ten typ urządzenia jest odpowiedni do napełniania zarówno wodą jak i nawozami.

Opryskiwacze ogrodnicze – prawidłowa ochrona roślin

Jak wybrać opryskiwacz do ogrodu? To zależy, jakie będzie jego przeznaczenie. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia takich marek jak Neo Tools, Topex czy Verto. Specjalizują się one w produkcji narzędzi warsztatowych i ogrodniczych, które wyróżniają się wysoką jakością i są zgodne z wszelkimi normami europejskimi.

Znajdziesz tam m.in. elektronarzędzia ogrodowe, które poszerzą zakres prac. A jeśli interesuje Cię nawadnianie ogrodu, sprawdź nasz sprzęt do podlewania. Mamy tam np. zraszacze i węże ogrodowe, dzięki którym dokładnie i równomiernie podlejesz trawnik, rośliny uprawne i ozdobne.

Pamiętaj, żeby na czas wykonywania oprysków odpowiednio się zabezpieczyć. Używaj maseczek ochronnych, gogli oraz rękawic. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie. Zajrzyj do działu BHP. Jeżeli nie wiesz, który z modeli powinieneś wybrać, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże Ci on w podjęciu decyzji. Zapraszamy!