Opryskiwacze ogrodowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
92 9
na stronę
23 9

Każdy ogrodnik, czy to profesjonalista, czy amator, chce odpowiednio zabezpieczyć swoje plony. Jednym ze sposobów jest okresowe wykonywanie oprysków odpowiednio dobranymi preparatami. Z tego też powodu opryskiwacz powinien być elementem wyposażenia w praktycznie każdym ogrodzie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli opryskiwaczy, które różnią się między sobą rozmiarami i sposobem użytkowania. Osobom, które wykonują jedynie niewielkie opryski krzewów ozdobnych lub nasadzeń owocowych, polecamy małe ogrodowe opryskiwacze ręczne o pojemności około 2 l. Tego rodzaju urządzenia są proste w użytkowaniu i nie zajmują wiele miejsca. Jeżeli zależy ci na większej wygodzie pracy, możesz wybrać poręczny model akumulatorowy, który może nieprzerwanie pracować przez 60 minut.

Dla osób, które potrzebują wykonać większe opryski w ogrodzie lub pracują w sadach, polecane są opryskiwacze plecakowe. Tego typu urządzenia pozwalają na dłuższą pracę. Ich konstrukcja zapewnia też większy komfort podczas wykonywania oprysków. Do wysokich drzew warto wybrać modele, które mają długą lancę. To pozwoli dotrzeć preparatowi nawet do najwyżej położonych gałęzi.

W naszej ofercie znajdziesz opryskiwacze takich marek jak Neo, Topex czy Verto. Specjalizują się one w produkcji narzędzi warsztatowych i ogrodniczych, które wyróżniają się wysoką jakością i są zgodne z wszelkimi normami europejskimi.

Pamiętaj, żeby na czas wykonywania oprysków odpowiednio się zabezpieczyć. Używaj maseczek ochronnych, gogli oraz rękawic. Wszystkie te produkty znajdziesz w naszym sklepie. Zajrzyj do działu BHP. Jeżeli nie wiesz, który z modeli powinieneś wybrać, skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże ci on w podjęciu decyzji.