Wózki i stojaki na węże ogrodowe

Wózek na wąż ogrodowy to funkcjonalne akcesorium, które ułatwia i usprawnia pracę związaną z nawadnianiem trawnika i podlewaniem roślin w Twoim ogrodzie. Stabilny wózek do węża ogrodowego pozwala na bezproblemowe przenoszenie nawet bardzo długiego szlaucha. Duży bęben, ergonomiczne, wygodne uchwyty i kółka pozwalają na szybki transport i umożliwiają jego rozwijanie i zwijanie w dowolnym miejscu. Wózki na węże ogrodowe doskonale sprawdzą się nawet w dużych ogrodach, bo poruszają się na kołach, więc spore odległości nie stanowią przeszkody. Korzystanie z długich węży jest dużo wygodniejsze niż używanie konewki, szczególnie na rozległym terenie. Ponadto, dzięki wózkom przechowywanie nawet kilkudziesięciu metrów węża jest łatwe i proste. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów do odpowiedniego magazynowania szlauchów.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
73 7
na stronę
42 7

Wózek na wąż ogrodowy – niezwykle przydatny w każdym ogrodzie

Wózek to doskonałe rozwiązanie nie tylko do przewożenia węża. Umożliwia także jego wygodne schowanie w drewutni czy domku narzędziowym, co przekłada się na wzorowy porządek w ogrodzie. Elegancko zwinięty wąż to gwarancja przedłużenia jego żywotności. Delikatny skręt zapobiega załamywaniu i uszkodzeniom mechanicznym. Węże z tworzywa sztucznego nie powinny być narażone na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych np. silne nasłonecznienie. Węże ogrodowe po zakończeniu podlewania należy odpowiednio przechowywać i przenosić. Nie powinny leżeć na trawniku, bo:

  • mogłyby zostać uszkodzone – np. podczas koszenia trawy, przycinania żywopłotu czy innych prac,
  • mogłyby stanowić niebezpieczeństwo dla domowników i gości – potknięcie o wąż ukryty w trawie i rozbicie głowy o murek oporowy to nic przyjemnego.

Wózek do węża ogrodowego zapobiega plątaniu się i skręcaniu węży oraz pozwala uniknąć takich sytuacji. Nasz sklep z narzędziami oferuje różne modele wózków i stojaków na węże ogrodowe. W kategorii nawadnianie ogrodu znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, które umożliwią Ci sprawne podlewanie.  

Stojak na wąż ogrodowy – wygoda i funkcjonalność

W naszym sklepie internetowym mamy różne akcesoria do przechowywania szlauchów, które zapobiegają nadmiernemu skręcaniu się węży. Znajdziesz u nas np. stojak i wózek na wąż ogrodowy 3/4 50 m długości oraz wieszaki na węże, które możesz powiesić na ścianie w garażu. Wieszak taki jest praktyczny i wytrzymały, a otwory umożliwiają prosty montaż. Odpowiednie wyprofilowanie pozwala utrzymać wąż w dobrej kondycji przez wiele sezonów. Warto zainwestować w porządny sprzęt, który jest odporny na duże ciężary.

Wózek i stojak do węża ogrodowego – łatwy transport i przechowywanie

W ofercie sklepu Fixero znajdziesz nie tylko stojaki, wieszaki, wózki i bębny na węże ogrodowe, ale też różne inne narzędzia ogrodowe. Znajdą zastosowanie przy różnorodnych pracach wokół Twojej posesji, a także przy pielęgnacji terenów zieleni. Sprawdź także nasze elektronarzędzia ogrodowe, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz swoją pracę. Przydadzą się zarówno w małych, jak i w dużych ogrodach. Zapraszamy!