Zraszacze ogrodowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 34

Ustaw kierunek malejący
28 34
Strona
na stronę
12 34

Sukces zadbanego ogrodu zależy od wielu czynników. Liczy się przede wszystkim odpowiednie nawożenie i pielęgnacja nasadzeń czy trawnika. Jednak bez odpowiedniego nawodnienia gleby wszelkie starania mogą skończyć się porażką. Jednym z zalecanych sposobów utrzymania odpowiedniej wilgotności gleby i roślin jest ich zraszanie. Tutaj przydadzą się specjalne narzędzia, takie jak zraszacz ogrodowy.

W naszej ofercie znajdziesz produkty tworzone przez renomowane marki, takie jak Verto, Top Tools czy Topex. Specjalizują się one w produkcji narzędzi i akcesoriów przydatnych w domu i ogrodzie. Doceniają je zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści. Są one wykonywane z wytrzymałych materiałów, aby jak najbardziej ułatwić wykonywanie określonych prac.

Wśród wielu propozycji znajdziesz różnorodne modele zraszaczy, które pozwolą ci na optymalne nawilżanie roślin i gleby w ogrodzie lub na działce. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zraszacz sektorowy, który idealnie sprawdzi się do trawników. W przypadku większych powierzchni możesz ustawić kilka tego typu produktów, by cała przestrzeń była jednocześnie zraszana. Inną propozycją, która pomoże utrzymać odpowiednią wilgotność trawników, jest zraszacz ogrodowy oscylacyjny. Ma on regulację ciśnienia, która pozwala na dopasowanie zasięgu do powierzchni, jaka ma być zraszana.

Inną ciekawą propozycją jest pistolet zraszający, który podłącza się do węża ogrodowego. Zraszacz pistoletowy może mieć różne końcówki lub pierścień, przy pomocy którego ustawia się siłę i rodzaj strumienia.

W tej kategorii znajdziesz również specjalnie skomponowane zestawy zraszające. Ciekawym rozwiązaniem są też rozciągliwe węże, które pozwolą ci w komfortowy sposób podlewać i zraszać nawet najbardziej odległe miejsca w ogrodzie.