Zraszacze ogrodowe

Zraszacze ogrodowe zapewnią utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby i prawidłowe zraszanie roślin. Nawadnianie to obok nawożenia, przycinania i pielenia jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, które są konieczne, aby mieć piękny i zadbany ogród. Szeroki wybór zraszaczy, jakie mamy w ofercie, pozwoli na podlanie dowolnego obszaru w Twoim ogrodzie. Jakie wybrać zraszacze do trawy, a jakie do podlewania rabat i grządek warzywnych? Który zraszacz równomiernie rozprowadzi wodną mgiełkę w dużym ogrodzie? Jak doprowadzić strumień wody dla każdej rośliny? Nasze urządzenia nadają się do precyzyjnego nawadniania powierzchni o zróżnicowanych nasadzeniach, więc z pewnością dopasujesz model pasujący do Twojego otoczenia.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 43

Ustaw kierunek malejący
82 43
Strona
na stronę
21 43

Jak wybrać odpowiedni zraszacz ogrodowy

Sukces zadbanego ogrodu zależy od wielu czynników. Jednak bez odpowiedniego nawodnienia gleby wszelkie starania mogą skończyć się porażką. Tutaj przydadzą się specjalne narzędzia, takie jak zraszacz ogrodowy. W naszej ofercie znajdziesz produkty tworzone przez renomowane marki, takie jak Verto, Neo Tools, Top Tools czy Topex. Specjalizują się one w produkcji narzędzi i akcesoriów przydatnych w domu i ogrodzie. Doceniają je zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Narzędzia wykonywane są z wytrzymałych materiałów, aby jak najbardziej ułatwić wykonywanie określonych prac. Jeśli interesuje Cię kompleksowe nawadnianie ogrodu, przejrzyj nasz asortyment. Wśród wielu propozycji znajdziesz różnorodne modele zraszaczy, które pozwolą Ci na optymalne nawilżanie roślin i gleby w ogrodzie lub na działce. Co mamy w kategorii zraszacze?

  • Zraszacz sektorowy – to jedno z ciekawszych rozwiązań, idealnie sprawdzi się do trawników. W przypadku większych powierzchni możesz ustawić kilka tego typu produktów, by cała przestrzeń była jednocześnie zraszana. 
  • Zraszacz do trawy oscylacyjny – pomoże utrzymać odpowiednią wilgotność trawników, bo ma regulację ciśnienia, która pozwala na dopasowanie zasięgu do powierzchni, jaka ma być zraszana.
  • Pistolet zraszający – trzeba podłączyć ten zraszacz do węża ogrodowego. Pistolet może mieć różne końcówki lub pierścień, przy pomocy którego ustawia się siłę i rodzaj strumienia. Zapewnia to dużą funkcjonalność i dokładnie określa zasięg pracy. Ręczny zraszacz idealnie nadaje się do podlewania punktowego.

W tej kategorii znajdziesz również specjalnie skomponowane zestawy zraszające. Ciekawym rozwiązaniem są też rozciągliwe węże ogrodowe, które pozwolą Ci w komfortowy sposób podlewać i zraszać nawet najbardziej odległe miejsca w ogrodzie.

Zraszacze do trawy – regularne podlewanie powierzchni trawnika

Zadbany, soczyście zielony i gęsty trawnik to wizytówka każdej posesji. Nasz sklep z narzędziami oferuje zraszacze wodne, które umożliwią regularne nawadnianie trawnika. Jest to szczególnie istotne wiosną i latem, kiedy opady deszczu nie są w stanie zapewnić roślinom wystarczającej ilości wody. W asortymencie znajdziesz też inne narzędzia ogrodowe, nie tylko do podlewania ogrodu, ale do całościowej pielęgnacji otoczenia wokół posesji. Do bardziej specjalistycznych prac nasz sklep oferuje elektronarzędzia ogrodowe, które jeszcze bardziej usprawnią Twoją pracę. Zapraszamy!