Złączki do węży ogrodowych i przyłącza

Złączki do węży ogrodowych pozwalają na połączenie ze sobą dwóch węży krótszych (lub większej ich ilości) w celu wydłużenia systemu nawadniania. Ponadto przyłącze kranowe może umożliwić nam równoczesne podlewanie różnych części ogrodu. W tym celu wystarczy zamontować przy kranie szybkozłączki do wody o kształcie trójnika. Do końcówek dodajemy osobne szlauchy, wtedy jedna osoba może nawadniać ogród, a druga zraszać trawnik. Na końce węży dajemy dowolne pistolety i zraszacze. Warto wspomnieć, że złączki ogrodowe możemy wykorzystać do połączenia dwóch węży o różnych średnicach. Akcesoria te – jeśli połączymy je prawidłowo – są bardzo szczelne, więc nie grożą nam żadne nieplanowane wycieczki i straty wody.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 70

Ustaw kierunek malejący
23 70
Strona
na stronę
47 70

Z czego są zbudowane złączki do wody

Złączki do węża ogrodowego wykonane są z trwałych surowców niewrażliwych na rdzę. To ważne, bo mają nieustanny kontakt z wodą. Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki wybór złączek wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu odpornego na korozję. W naszym asortymencie mamy także węże ogrodowe oraz wiele innych przydatnych elementów, dzięki którym nawadnianie ogrodu stanie się przyjemnością.

Plastikowe szybkozłączki do wody 

Wysokiej jakości materiał, jakim jest tworzywo sztuczne, będzie Ci służył w bezawaryjny sposób przez wiele sezonów. Pozwala na szybką i łatwą instalację oraz swobodny przepływ wody. A uchwyt z antypoślizgowej gumy gwarantuje wygodną obsługę. Plastikowe szybkozłączki do węży ogrodowych to element niezbędny do połączenia węża ogrodowego z przyłączem kranowym lub zraszaczem.

Złączki wodne z mosiądzu

Mosiężne końcówki do węży ogrodowych są bardzo solidne i niezwykle trwałe. Konstrukcja wyposażona w opaski ślimakowe przyczynia się do poprawnego zaciśnięcia węża na łączeniach. Mosiężne złączki do wody zawierają gumowe uszczelnienie, są proste i szybkie w montażu. Można je stosować do instalacji przydomowych, sprawdzą się także w przemyśle, rolnictwie i rzemiośle.

Wygodne szybkozłączki i końcówki do węży ogrodowych

Akcesoria do węży ogrodowych umożliwią rozbudowę systemu nawadniania ogrodu bez ponoszenia dużych kosztów i ogromnych nakładów pracy. Złączki do węża ogrodowego i kranu wykorzystasz do:

  • połączenia ze sobą dwóch węży np. dzięki użyciu reparatora,
  • podłączenia węża ogrodowego do ujęcia wody,
  • rozdzielenia strumienia wody dzięki zamontowaniu przyłączy na kran,
  • złączenia ze sobą dwóch lub trzech węży o różnej średnicy.

Złączki ogrodowe pozwolą Ci dowolnie rozbudować system nawadniania w Twoim ogrodzie. Szybkozłącze ogrodnicze to niewielkie akcesorium, które jest bardzo przydatnym elementem podlewania. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy różnorodne złącza, zawory i reparatory. Bez problemu znajdziesz części idealnie pasujące do Twoich potrzeb. 

Jeśli chcesz kompleksowo zająć się pielęgnacją zieleni w swoim otoczeniu, przejrzyj nasze narzędzia ogrodowe. Do bardziej specjalistycznych prac możesz zaopatrzyć się elektronarzędzia ogrodowe, które dodatkowo usprawnią wszelkie zajęcia na świeżym powietrzu. Zapraszamy!