Węże ogrodowe

Węże ogrodowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej przestrzeni zielonej. Za ich pomocą zapewnia się właściwe nawadnianie wszelkiego rodzaju upraw, roślin ozdobnych, trawników czy ziół. Sklep z narzędziami Fixero oferuje szeroki asortyment, z którego każdy ogrodnik, zarówno amator, jak i profesjonalista, z powodzeniem wybierze odpowiednie dla siebie węże ogrodowe. Warto mieć tego świadomość, sprawdzać dostępne produkty, by zagwarantować sobie akcesoria, dzięki którym utrzymanie ogrodu w dobrym stanie nie będzie stanowiło problemu. W sprzedaży są węże o różnych średnicach, wszystkie pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy są w stanie zagwarantować produkty najwyższej jakości. Nasi pracownicy są do dyspozycji i chętnie podpowiedzą Ci, jaki wąż ogrodowy wybrać!

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 36

Ustaw kierunek malejący
3 36
na stronę
23 36

Wąż ogrodowy – różnorodność rodzajów

Asortyment sklepu Fixero obejmuje różnego rodzaju węże ogrodowe, które doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni zielonej. Dzięki różnym modelom dostępnym w sprzedaży każdy ogrodnik znajdzie:

  • wąż rozciągliwy – na skutek przepływającej wody automatycznie się wydłuża, co sprawia, że długość węża zwiększa się w zależności od tego, czy jest on używany, czy też nie. Pozwala to na dużą oszczędność miejsca w garażu lub warsztacie np. w sezonie zimowym;
  • wąż elastyczny – to bardzo praktyczny wąż ogrodowy, którego konstrukcja zapobiega splątaniu. Jest odporny na zgięcia oraz uszkodzenia mechaniczne, charakteryzując się jednocześnie wysoką trwałością;
  • wąż zraszacz – posiadający trzy kanały oraz zmienne końcówki/zraszacze ogrodowe, ułatwiające równomierne podlewanie roślin. Wyróżnia się on także oszczędnością wody oraz wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Zraszacze automatycznie podlewają rabatki na całej długości.

Poszczególne węże dostępne w sprzedaży różnią się między sobą funkcjonalnością. Wszystkie jednak charakteryzują się doskonałą jakością i sprawią, że nawadnianie ogrodu stanie się łatwiejsze. Sklep Fixero gwarantuje, że niezależnie który wąż zostanie wybrany, zawsze będzie to produkt pochodzący od sprawdzonych producentów, dlatego użytkownik będzie miał pewność, że spełni jego oczekiwania. Współpraca ze sprawdzonymi dostawcami to dla nas gwarancja, że oferujemy produkty, z których klienci będą zadowoleni. 

Węże ogrodowe o różnych średnicach i długościach

W sklepie Fixero dostępne są także węże ogrodowe o różnych średnicach. Wąż ogrodowy 3/4 cala zapewni nawadnianie pod wysokim ciśnieniem, co jest niezbędne, jeśli chcemy precyzyjnie dozować ilość dostarczanej roślinom wody. Natomiast dla obszarów o dużej powierzchni idealnym rozwiązaniem będzie wąż ogrodowy 1 cal. Ze względu na swoją lekkość i poręczność nawet długotrwałe nawadnianie dużych obszarów, takich jak np. łąki, nie będzie męczące dla ogrodnika. W przypadku mniejszych powierzchni, takich jak ogród przydomowy, działka czy małe rabatki, doskonale sprawdzi się wąż ogrodowy 1/2 cala. W połączeniu z dobrze dobranymi zraszaczami ogrodowymi zapewni efektywne i oszczędne nawadnianie. 

Poszczególne produkty mają więc swoją charakterystykę i przed wyborem węży ogrodowych warto się z nią zapoznać, by mieć pewność, że sięga się po produkt zgodny z potrzebami użytkownika. 

Profesjonalne węże ogrodowe do różnych zastosowań

Przy wyborze warto kierować się nie tylko typem i długością węża, ale również sposobem jego zastosowania. Wybór odpowiedniego modelu wpływa na wygodę pracy oraz skuteczność nawadniania. Jeśli ktoś ma duże powierzchnie, musi myśleć o wyborze węża o odpowiedniej długości. Czynników, które wpływają na decyzję, jest wiele i dlatego wybór węży powinien być przemyślany

Fixero – Twoje źródło narzędzi ogrodniczych

Zapraszamy do sklepu Fixero, gdzie znajdziesz nie tylko bogaty wybór węży ogrodowych, ale również całe spektrum innych akcesoriów niezbędnych do pielęgnacji ogrodu. Oferujemy między innymi systemy do nawadniania ogrodu, elektronarzędzia ogrodowe oraz wiele innych narzędzi ogrodniczych. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi od lat współpracujemy. Dzięki temu mamy 100% pewności, że wszystkie produkty są doskonałe, a użytkownicy są z nich zadowoleni. 

Skorzystaj z naszej pomocy i wybierz narzędzia ogrodnicze

Zapraszamy, z nami pięknie i efektywnie zadbasz o swój ogród! W naszym sklepie znajdziesz także inspiracje oraz fachowe porady, dzięki którym pielęgnacja ogrodu będzie prawdziwą przyjemnością. Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, jeśli nie wiesz jakie narzędzia wybrać, czy jak dobrać odpowiednie węże ogrodowe. W każdej sytuacji służymy pomocą, cierpliwie wyjaśnimy wszystkie kwestie i podpowiemy, jak we właściwy sposób dobrać wyposażenie do swojego ogrodu. Nie czekaj i wybierz najlepsze węże ogrodowe. Ciesz się pięknym, zielonym ogrodem, którego pielęgnacja będzie przyjemnością.