3 lata gwarancji bez wyjątków

3 lata gwarancji na WSZYSTKIE elektronarzędzia, urządzenia, akumulatory i ładowarki marki GRAPHITE!


Od 1 sierpnia 2019 r. wszystkie elektronarzędzia GRAPHITE będą objęte 3-letnią gwarancją przy zakupie na paragon i na fakturę.

 

 3 lata gwarancji GRAPHITE obowiązują:

  • na wszystkie elektronarzędzia, urządzenia, ładowarki i akumulatory

  • przy zakupie na paragon i fakturę

  • bez rejestracji

 

Nie jesteś pewien czy 3-letnia gwarancja obejmie zakupiony przez Ciebie produkt? 

Pytania i odpowiedzi dotyczące zakupu elektronarzędzi GRAPHITE:

 

Kupiłem w czerwcu 2019 r. elektronarzędzie GRAPHITE w starym opakowaniu ile mam lat gwarancji?

  • 2 lata gwarancji

Kupiłem czerwcu 2019 r. elektronarzędzie GRAPHITE w nowym opakowaniu (z informacją o 3 latach gwarancji) – jaką mam gwarancję na urządzenie?

  •  Wszystkie elektronarzędzia w nowych opakowaniach objęte są 3-letnią gwarancją niezależnie od daty zakupu.

Czy jeśli kupię w sierpniu br. elektronarzędzie GRAPHITE w starym opakowaniu (z informacją o 2 latach gwarancji to czy moje narzędzie też będzie objęte 3-letnią gwarancją?

  •  Tak. Każde elektronarzędzie GRAPHITE kupione 1.08.2019 r. lub później objęte jest 3-letnią gwarancją niezależnie od tego czy zostało kupione w starym czy w nowym opakowaniu.

Planuje kupić elektronarzędzie GRAPHITE, po 1.08.2019 r. Zależy mi na 3-letniej gwarancji. Co powinienem zrobić?

  •  Jeśli zakup nastąpi 1.08.2019 r. lub później wszystkie elektronarzędzia GRAPHITE są objęte 3 letnią gwarancją, niezależnie od tego czy zostaną kupione w nowym czy w starym opakowaniu. 3-letnia gwarancja nie wymaga rejestracji, jest nadawana automatycznie przy zakupie i obowiązuje zarówno przy zakupach na fakturę,  jak i na paragon.

Które produkty objęte są 3-letnią gwarancją?

  •  3-letnią gwarancją objęte są: wszystkie elektronarzędzia, akumulatory, ładowarki, odkurzacze, spawarki oraz urządzenia spalinowe. Z programu 3-letniej gwarancji wyłączone są m.in: torby, rękawice, gadżety (termosy, smartwatche), głośniki bluetooth, akcesoria do elektronarzędzi. 

 

 

 

Sprawdź szeroką ofertę elektronarzędzi GRAPHITE, wybierz coś dla siebie i ciesz się 3-letnią gwarancją!

 

Wiertarko-wkrętarki:

 

Wiertarki udarowe:

 

Młotowiertarki:

 

Szlifierki kątowe:

 

Szlifierki oscylacyjne:

 

Szlifierki mimośrodowe:

 

Urządzenia wielofunkcyjne:

 

Pilarki łańcuchowe:

 

Mieszarki:

 

Młoty udarowe:

 

Inne:

 

Porady

Wiosenne przycinanie drzew i krzewów Dużymi krokami zbliża się wiosna (w niektórych regionach zimy właściwie nie było), jest to okres, w którym dobrze jest zadbać o... Zobacz artykuł
Szafki narzędziowe NEO Custom Pro NEO Custom Pro to innowacyjny system, który umożliwia skompletowanie szafki narzędziowej według własnych potrzeb i preferencji. Do tej pory... Zobacz artykuł
ZRÓB TO SAM - ŁAWKA ZE SKRZYNIĄ Dzisiaj pokażemy Wam jak samodzielnie zbudować ławkę ogrodową ze szkrzynią. Idealnie sprawdzi się ona jako... # tools Zobacz artykuł
Stojak na rowery Prezentujemy kolejny projekt FIXERO TV Tym razem coś dla TWARDZIELI - STOJAK NA ROWERY ... # tools # dom # diy / craft # budowa Zobacz artykuł

OFICJALNY SKLEP PRODUCENTA