Niezbędne narzędzia akumulatorowe do domu - co powinno znaleźć się w twoim zestawie?

Chcesz zrealizować w domu drobne prace remontowe i zastanawiasz się jaki zestaw narzędzi akumulatorowych będzie dobrym wyborem? Każde gospodarstwo domowe powinno być wyposażone w urządzenia, które umożliwią wykonanie niewielkich napraw czy prac. Czy zestaw elektronarzędzi na akumulator to dobry wybór? Jakie urządzenia są przydatne na co dzień? Zapraszamy do lektury naszego wpisu, w którym podpowiemy jakie narzędzia akumulatorowe stworzą zestaw prawdziwego majsterkowicza.

Zestawy elektronarzędzi na akumulator – jak skompletować swój narzędziownik?

Jeśli lubisz majsterkować, to w Twoim garażu czy warsztacie znajdują się zapewne narzędzia, z których korzystasz podczas drobnych zadań. Zestawy akumulatorowe to wygodne i praktyczne urządzenia zasilane baterią. To sprawia, że nie trzeba martwić się zbyt krótkim kablem, który plącze się pod nogami i najczęściej wymaga podłączenia do przedłużacza. Zestawy narzędzi akumulatorowych możesz kupić gotowe, bądź skompletować samodzielnie wybierając to, co Ci się przyda. 

Jakie narzędzia akumulatorowe i nie tylko powinny znajdować się w zestawie wielbiciela majsterkowania? Są to m.in.:

  • wiertarko-wkrętarki akumulatorowe – wielofunkcyjne urządzenie, które warto mieć pod ręką. Wiertarka przyda się, gdy trzeba zawiesić na ścianie dekorację lub półkę, a wkrętarka znacząco przyspieszy skręcanie mebli.

  • szlifierki akumulatorowe – niezastąpione gdy trzeba przyciąć drewno, blachę czy płytki. Znakomicie sprawdzą się w drobnych pracach remontowych lub do polerowania różnych powierzchni.

  • akcesoria, dzięki którym komfort pracy znacząco wzrasta. Podczas prac domowych niezastąpiona jest chociażby latarka akumulatorowa, pistolety klejowe, jak i zszywacze akumulatorowe (niezastąpione przy większych remontach).

Zastanawiasz się jakiej firmy narzędzia akumulatorowe będą dobrym wyborem? Na rynku można znaleźć mnóstwo propozycji, a bez wątpienia warto sprawdzić ofertę marki Graphite. To wysoka jakość, za którą idzie atrakcyjna cena, a dzięki kompatybilnemu akumulatorowi możesz wyposażyć się w gotowy zestaw urządzeń.

Gotowy zestaw narzędzi akumulatorowych – wybierz swoje bezprzewodowe rozwiązanie

Decydując się na wybór zestawu narzędzi akumulatorowych (np. Zestawy Energy+) warto mieć na uwadze wytrzymałą baterię, możliwość szybkiego ładowania i fakt, by były wygodne w użyciu. Marka Graphite oferuje zestawy elektronarzędzi akumulatorowych złożonych m.in. z wiertarko-wkrętarki, latarki, akumulatora litowo–jonowego i ładowarki. Wszystko to zapakowane w praktyczną torbę, łatwą w przenoszeniu. Odwiedź nasz sklep z narzędziami, sprawdź pozostałe zestawy i wybierz sprzęt, który sprawdzi się w Twoich codziennych zadaniach domowych. Poza wymienionymi propozycjami warta uwagi jest także szlifierka kątowa oraz śrubokręty elektryczne