Nożyce ogrodowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
98 8
na stronę
99 8

Nożyce są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Przydają się nie tylko w domu, lecz także na zewnątrz, np. w ogrodzie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów z kategorii nożyce ogrodowe. Są to propozycje od renomowanych firm specjalizujących się w narzędziach ręcznych i elektrycznych do domu i ogrodu. Zobacz między innymi produkty sygnowane logo Topex czy Verto. Są to marki doceniane przez specjalistów i hobbystów. Nożyce ogrodowe obu firm wykonywane są z wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, a ich kształt dobierany jest tak, aby zapewniał wygodę i bezpieczeństwo w czasie wykonywanej pracy.

W naszym sklepie znajdziesz nożyce ogrodnicze, które w zależności od modelu mają uchwyt w klasycznej formie z oczkiem ułatwiającym chwyt jedną ręką. Możesz też wybrać większe modele – nożyce dwuręczne, mające podłużny uchwyt pokryty materiałem antypoślizgowym i umożliwiające operowanie nimi lekko wilgotnymi dłońmi.

Proponujemy ci również nożyce do trawy i krzewów. Modele mają różną długość ostrza i szerokość cięcia. W przypadku nożyc do trawy ostrza są ułożone prostopadle do uchwytu. To znacznie ułatwia precyzyjne przycinanie trawy w trudno dostępnych miejscach. Większe modele o prostych ostrzach doskonale sprawdzą się w czasie przycinania żywopłotów.

Jeżeli kompletujesz akcesoria i narzędzia, które ułatwią ci pielęgnację trawnika i dbanie o ogród, zajrzyj też do innych kategorii. Zobacz np. szeroki wybór podkaszarek, narzędzi ręcznych, a także obrzeży do trawników. Wśród wielu naszych propozycji znajdziesz także produkty do podlewania i zraszania trawników oraz innych nasadzeń. Do cięższych prac polecamy szczególnie piły łańcuchowe oraz sekatory.