Szpadle i łopaty

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący
23 17
Strona
na stronę
73 17

Odpowiednio dobrane szpadle przydadzą się głównie w czasie prac ogrodowych. Jeżeli szukasz idealnego produktu do swojego ogrodu lub na działkę, zwróć uwagę na kilka podstawowych kwestii. Przede wszystkim zastanów się, do czego będzie on wykorzystywany. Jeśli planujesz przekopywanie ziemi pod grządki, zwróć uwagę na szpadle o spiczastym kształcie. Ułatwią ci one w znacznej mierze przebijanie darni i twardej ziemi. Jeżeli natomiast będziesz przenosić ziemię z miejsca na miejsce, czy kopać rowy, o wiele lepszym rozwiązaniem będą łopaty o prostym zakończeniu i delikatnym wygięciu powierzchni. Pozwoli ono nabrać więcej materiału i jednocześnie zwiększa wytrzymałość narzędzia. W przypadku prac przy grządkach i sadzeniu warzyw czy nasadzeń ozdobnych pomocny będzie niewielki szpadel pozwalający na większą precyzję.

Liczy się także materiał, z jakiego jest wykonany trzon szpadla ogrodowego. W naszej ofercie znajdziesz łopaty z trzonkami metalowymi, drewnianymi, z tworzyw sztucznych oraz włókna szklanego. 

Duże szpadle i łopaty do piasku czy przekopywania mają uchwyty zakończone w kształcie litery D lub T. Natomiast małe wąskie łopatki charakteryzują proste uchwyty.

Wśród wielu propozycji prezentowanych na stronie znajdziesz produkty takich marek, jak: Verto, Neo, Top Tools czy Topex. Specjalizują się one w produkcji narzędzi do domu, ogrodu i warsztatów. Doceniają je zarówno profesjonaliści, jak i hobbyści.

Zobacz też inne produkty, które przydadzą ci się w czasie prac ogrodowych. Polecamy między innymi sekatory, trymery do trawy czy piły ręczne. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszego asortymentu i sposobu jego doboru do twoich potrzeb.