Piły ogrodowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący
56 17
Strona
na stronę
76 17

Ogród czy działka to nie tylko relaks i pielenie grządek. Czasami trzeba zakasać rękawy i wykonać cięższe prace, takie jak przycinanie gałęzi lub cięcie drewna. Pomocne w tych zadaniach mogą okazać się piły ogrodowe. Jaką konkretnie wybrać, aby sprawdziła się w czasie wykonywania zaplanowanych przez ciebie prac?

W naszej ofercie znajdziesz między innymi specjalne piły ogrodowe do gałęzi. Zwróć uwagę na modele składane, które mają odpowiednio wyprofilowany kształt i po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Specjalne ostrze i rękojeść w znacznej mierze ułatwiają przycinanie i cięcie. Przy pomocy takiej piły z łatwością przytniesz zarówno rozrośnięte gałęzie, jak i fragmenty drzewa, które wymagają rozdrobnienia przed wyrzuceniem. Zwróć uwagę, że w ofercie są piły, które doskonale sprawdzą się przy cięciu nie tylko suchych, lecz także mokrych gałęzi. Wybrane modele pił składanych są również dostępne z pokrowcami.

Obok modeli składanych w sklepie mamy też szeroki wybór pił kabłąkowych. W zależności od potrzeb możesz wybrać modele o różnej długości brzeszczotów. Zaletą tego rodzaju pił jest to, że brzeszczot po zużyciu bez problemu wymienisz na nowy. Zapasowe elementy również znajdziesz w naszej ofercie.

Wśród wielu propozycji prezentowanych na stronie są także klasyczne piły typu płatnica, które mają uniwersalne zastosowanie w domu, ogrodzie, a nawet warsztacie. Wszystkie produkty z tej kategorii są tworzone przez renomowanych producentów narzędzi ręcznych do domu i ogrodu. Firmy takie jak Verto, Top Tools czy Topex doceniają zarówno hobbyści, jak i profesjonaliści. Narzędzia tworzone są w taki sposób, aby spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa określone normami europejskimi.

Zobacz także inne produkty do ogrodu, np. systemy nawadniające lub narzędzia ogrodnicze, takie jak sekatory oraz nożyce do żywopłotów.