Piły ogrodowe ręczne

Piła ogrodowa służy do precyzyjnego cięcia gałęzi drzew i krzewów, więc przyda się zarówno w ogrodzie, jak i w sadzie oraz na działce. Wśród wielu propozycji prezentowanych na naszej stronie są między innymi klasyczne piły typu płatnica, które mają uniwersalne zastosowanie nie tylko w ogrodzie, ale też w domu, a nawet w warsztacie. Wszystkie produkty z tej kategorii są tworzone przez renomowanych producentów narzędzi ręcznych. Firmy takie jak Verto, Top Tools czy Topex doceniają ogrodnicy i hobbyści. Wybierając piły ogrodowe w naszym sklepie masz pewność, że narzędzia spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa określone przepisami Unii Europejskiej. Co jeszcze możemy Ci zaproponować? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
96 17
na stronę
92 17

Piła ogrodowa ręczna - ergonomiczny uchwyt, precyzja cięcia

Ogród czy działka to nie tylko relaks i pielenie grządek. Czasami trzeba zakasać rękawy i wykonać cięższe prace, takie jak przycinanie i piłowanie. Pomocne w tych zadaniach mogą okazać się ręczne piły ogrodnicze. Jaką konkretnie wybrać, aby sprawdziła się w czasie wykonywania zaplanowanych przez Ciebie prac? Nasz sklep z narzędziami oferuje wiele przydatnych urządzeń niezbędnych przy pracach pielęgnacyjnych związanych z cięciem gałęzi lub drewna.

Piła ogrodowa do gałęzi - do wszelkich prac w ogrodzie

W naszej ofercie znajdziesz między innymi specjalne piły ogrodowe do gałęzi. Zwróć uwagę na modele składane, które mają odpowiednio wyprofilowany kształt i po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Specjalne ostrze, rękojeść i ergonomiczny uchwyt w znacznej mierze ułatwiają przycinanie i cięcie. Przy pomocy takiej piły z łatwością przytniesz zarówno rozrośnięte gałęzie, jak i fragmenty drzewa, które wymagają rozdrobnienia przed wyrzuceniem. Zwróć uwagę, że w ofercie są piły, które doskonale sprawdzą się przy cięciu nie tylko suchego drewna, lecz także mokrych gałęzi. Wybrane modele pił składanych są również dostępne z pokrowcami.

Piła ogrodowa ręczna - zastosowanie:

  • do cięcia gałęzi,
  • do suchego oraz mokrego drewna,
  • do podcinania drzew owocowych,
  • do pielęgnacji winorośli,
  • w ogrodnictwie, arborystyce, w architekturze krajobrazu, pracach leśnych, w stolarstwie,
  • do ogrodu, na działkę lub na biwak.

A może przyda Ci się siekiera? Sprawdzi się tam, gdzie porcjowanie grubych gałęzi wymaga użycia nieco większej siły. W naszym sklepie internetowym mamy także elektronarzędzia ogrodowe, które będą niezastąpione, jeśli planujesz bardziej zaawansowane prace. Spalinowa pilarka łańcuchowa pomoże Ci uporać się z przycinką drzewek lub krzewów w Twoim otoczeniu.

Piła kabłąkowa - drewno i metal

W sklepie mamy też szeroki wybór pił kabłąkowych. W zależności od potrzeb możesz wybrać modele o różnej długości brzeszczotów. Zaletą tego rodzaju pił jest to, że brzeszczot po zużyciu bez problemu wymienisz na nowy. Natomiast kabłąk ze stali jest niezwykle wytrzymały i posłuży Ci wiele lat. Zapasowe elementy również znajdziesz w naszej ofercie.

Piły ogrodowe - profesjonalna pielęgnacja drzew

W ofercie naszego sklepu znajdziesz ręczne piły ogrodowe, dzięki którym pozbędziesz się nadprogramowych gałęzi i suchych pędów oraz nadasz koronie pożądany pokrój. Zobacz także inne produkty do ogrodu, np. systemy nawadniające lub narzędzia ogrodowe, takie jak sekatory oraz nożyce do żywopłotów. Zapraszamy!