Obrzeża do trawników

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
35 6
na stronę
77 6

Jeżeli zależy ci na zachowaniu wyraźnych granic między poszczególnymi częściami ogrodu, sięgnij po obrzeża do trawników. Jest to produkt, który przyda się także przy oddzielaniu grządek warzywnych, rabat kwiatowych czy też ochronie krzewów owocowych lub drzew. Obrzeża do trawników są szczególnie użyteczne w przypadku krzewów owocowych, które potrzebują ściółki z kory. Dzięki nim zmniejszy się ryzyko roznoszenia jej po całym trawniku. Ułatwią ci także zadbanie o estetykę ogrodu.

Obrzeże trawnika dostępne w naszej ofercie to produkt wykonany z tworzywa sztucznego. Możesz wybrać modele w kolorze zielonym lub brązowym. Wszystko zależy od tego, jaki teren dokładnie będziesz grodzić. Zielone sprawdzą się przede wszystkim na krańcach trawników przy ścieżkach. Brązowe natomiast można wykorzystać przy wydzielaniu miejsca na nasadzenia lub rabaty kwiatowe.

Plastikowe obrzeża do trawników mają falisty kształt i różne wysokości. W naszej ofercie znajdziesz produkty o wysokości od 10 do 20 cm. Są one sprzedawane w rolkach o długości 9 m.

Nasza propozycja obejmuje też szereg innych produktów, które przydadzą ci się w ogrodzie. Szczególnie polecamy kosiarki i podkaszarki, a także trymery do trawy. Urządzenia te w znacznej mierze ułatwią ci pielęgnację trawnika i jego regularne przycinanie, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Twojej uwadze polecamy także inne produkty do ogrodu, takie jak nożyce do żywopłotów czy sekatory. Z nami zadbasz też o odpowiednie nawodnienie nasadzeń dzięki dobrze wybranym akcesoriom i systemom nawadniającym. Sprawdź także produkty ochronne, które przydadzą ci się w ogrodzie, np. rękawice oraz maseczki i okulary. Warto mieć je szczególnie przy opryskach oraz cięciu drewna.