Sekatory

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 40

Ustaw kierunek malejący
73 40
Strona
na stronę
86 40

Planujesz prace w swoim ogrodzie? Chcesz pięknie przyciąć żywopłot lub ukształtować drzewo? Przydadzą ci się w takim razie sekatory, które znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy ci między innymi sekatory teleskopowe o przedłużanych uchwytach. Dzięki nim swobodnie dotrzesz nawet do ciężko dostępnych miejsc. Są to sekatory polecane do cięcia gałęzi. W zależności od średnicy cięcia przetniesz nimi cienkie gałęzie krzewów lub nawet grube konary drzew. Sekatory teleskopowe to narzędzia  dwuręczne o prostym uchwycie, który zapewnia komfort pracy nawet przy wysoko wyciągniętych rękach.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz niejeden sekator ogrodowy do obsługi jedną ręką. Tego typu modele polecane są przede wszystkim do cięcia kwiatów, a także przycinania pojedynczych gałązek w żywopłotach. Przykładem może być tutaj sekator ogrodowy kowadełkowy marki Verto. Jeżeli zależy ci na kompleksowym i szybkim przycinaniu żywopłotu, wybierz większy sekator lub nożyce do cięcia takich nasadzeń.

Ciekawą propozycję dla naszych klientów przygotowała inna ceniona przez majsterkowiczów i profesjonalistów marka – Topex. Jest to sekator ręczny gąsienicowy. Przeznaczony jest on do cięcia cienkich i grubych gałęzi. Dodatkowo wyposażony jest w piłę, przy pomocy której bez problemu poradzisz sobie nawet z bardzo trudnymi do przecięcia, grubymi gałęziami drew.

Poszczególne modele sekatorów mają ergonomiczny kształt uchwytu dostosowany do sposobu ich użytkowania. Oprócz tego większość modeli ma specjalny mechanizm blokujący, który uniemożliwia otwieranie się ostrzy, gdy tego nie chcesz.

W naszej ofercie poza narzędziami ogrodniczymi znajdziesz też produkty przydatne w domu, np. wkrętaki, młotki czy zestawy różnorodnych kluczy (np. oczkowych czy imbusowych).