Kosy spalinowe i akumulatorowe

Kosy i podkaszarki pozwalają oczyścić teren z niechcianych roślin w trudno dostępnych miejscach. Nadają się wykaszania nierównych i pochyłych powierzchni, gdzie zwykła kosiarka lub traktorek sobie nie poradzą. W naszym asortymencie mamy wygodne, lekkie i poręczne podkaszarki akumulatorowe oraz niezawodne wykaszarki spalinowe, które przeznaczone są do bardziej wymagających terenów. Jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojego ogrodu? To zależy od zakresu prac, które planujesz. Rodzaj sprzętu dobierz przede wszystkim do tego, co zamierzasz przycinać. Chcesz pozbyć się zdrewniałych, wysokich chwastów czy tylko usunąć niepotrzebne źdźbła trawy wzdłuż ścieżki? W Fixero oferujemy podkaszarki i kosy spalinowe i akumulatorowe, więc znajdziesz tu model o odpowiednich parametrach.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
48 2
na stronę
100 2

Kosa akumulatorowa do przydomowego użytku

Kosy akumulatorowe pracują cicho i są lekkie (max 5 kg), więc mogą ich używać nawet kobiety. Mały ciężar wpływa na komfort pracy – podkaszarka na baterie nie obciąża pleców, barków i ramion. Zapewnia to dużą zdolność manewrowania w czasie prac ogrodniczych. Modele kos tego typu przeznaczone są do wycinania trawy w miejscach trudno dostępnych, np. przy krawężniku, wzdłuż murku, ogrodzenia, dróżki czy przy ozdobnych klombach. Jeśli szukasz innych urządzeń z kategorii elektronarzędzia ogrodnicze, to zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tam m.in. nożyce do żywopłotu, trymer do trawy i odkurzacz ogrodowy, który pomoże w szybkim posprzątaniu urobku.

Kosa spalinowa – sprzęt do zadań specjalnych

Nasze kosy spalinowe sprawią, że wybujała trawa i zarośla będą bez szans! Dzięki podkaszarce spalinowej oczyścisz długo nieużytkowany teren i każdy zaniedbany ogród czy działkę. Te urządzenia poradzą sobie nawet z gęstym i mokrym trawnikiem. Użyj ich do wykaszania rowów, pasów zieleni przy drogach, nieużytków, terenów pochyłych np. przy zbiornikach wodnych. Oczyszczą nawet bardzo zachwaszczoną przestrzeń, gdzie kosiarka nie da rady wjechać. Kosą bez trudu przytniesz niepotrzebną trawę w sadzie, wokół drzew i przy obrzeżach.

Kosy spalinowe – urządzenia o wysokiej mocy

Wykaszarka spalinowa wyposażona jest w głowicę z żyłką lub tarczą tnącą, które gwarantują dużą siłę i precyzję cięcia. Ergonomiczny uchwyt i szelki zapewniają wygodę pracy i dużą zdolność manewrowania. System antywibracyjny chroni kręgosłup przed nadmiernymi obciążeniami i wstrząsami. Ważna jest też moc silnika i średnica cięcia, a także wielkość zbiornika na paliwo. Urządzenie do koszenia trawy musi być dobrze wyważone i dobrane do wzrostu osoby, która obsługuje kosę. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Kosy spalinowe i akumulatorowe 

Nasz sklep z narzędziami oferuje szeroki wybór kos i podkaszarek. Kosa spalinowa i akumulatorowa różnią się ważnymi parametrami oraz przeznaczeniem, więc wybierz model, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o teren wokół swojej posesji, sprawdź nasze narzędzia ogrodowe, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie i na działce. Zapraszamy!