Nożyce do żywopłotu akumulatorowe

Chcesz mieć równo przycięty szpaler wzdłuż ogrodzenia? Zainwestuj w porządne nożyce do żywopłotu. Przydadzą się wszędzie tam, gdzie wymagane jest precyzyjne cięcie drzew lub krzewów. Nożyce akumulatorowe do żywopłotu gwarantują mobilność i bezproblemowe dojście do trudno dostępnych miejsc. Mają większy zasięg niż ręczne sekatory. Nie ogranicza Cię kabel, który musi być stale podłączony do źródła zasilania, więc możesz pracować na dużym terenie. Są też lżejsze niż ich spalinowe odpowiedniki. Musisz jednak pamiętać, że elektronarzędzia z zasilaniem akumulatorowym wymagają regularnego ładowania. Trzeba to uwzględnić biorąc pod uwagę czas pracy – warto zaopatrzyć się w dodatkowe baterie. Przeczytaj ten artykuł, aby wybrać taki model, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
50 3
na stronę
80 3

Nożyce do żywopłotu akumulatorowe a spalinowe

Spalinowe nożyce i piły do żywopłotu przeznaczone są do profesjonalnej pielęgnacji terenów zieleni. Waga urządzenia jest zdecydowanie większa niż w przypadku nożyc akumulatorowych. Oba typy maszyn są w pełni mobilne, więc możesz z nimi pracować w każdej pozycji i na rozległym terenie. O czym trzeba pamiętać? Musisz przede wszystkim sprawdzać stan poziomu naładowania urządzenia akumulatorowego. Nożyce spalinowe wymagają stałego dolewania paliwa i olejowania. Jaką wybrać maszynę do cięcia żywopłotu? Wybór narzędzia ogrodniczego dostosuj do swoich potrzeb.  W naszym asortymencie mamy zarówno modele spalinowe, jak akumulatorowe elektronarzędzia ogrodowe.

Nożyce ogrodowe akumulatorowe a elektryczne nożyce do żywopłotu

Akumulatorowe nożyce nie mają kabla zasilającego, który mógłby Cię ograniczać, jeśli chodzi o zasięg pracy. Możesz przycinać rośliny na drabinie lub na podnośniku koszowym i nie martwić się, że przewód elektryczny będzie się plątał albo że nieopatrznie wyciągniesz go z gniazdka. Ponadto, w trakcie przycinania żywopłotu nożycami elektrycznymi musisz bardzo uważać, żeby nie uszkodzić przewodu. Narzędzia elektryczne mają jednak bardzo ważną zaletę – nie wymagają ładowania akumulatora, bo na stałe podłączone są do źródła prądu. Użyj ich więc, kiedy planujesz przycinać krzewy ozdobne rosnące blisko domu. Możesz też skorzystać z przedłużacza, który pozwoli Ci na pracę w dalszych częściach ogrodu. Po skończonej pracy – czas na porządki. Przejrzyj nasze dmuchawy do liści, które szybko uporają się z zebraniem zielonych resztek.

Nożyce do żywopłotu, sekator akumulatorowy i inne przydatne narzędzia

Nasz sklep z narzędziami oferuje różne typy urządzeń do pielęgnacji roślin w ogrodzie. Do przycinania mniejszych krzewów i pojedynczych gałązek przyda się sekator akumulatorowy. Ma ergonomiczny uchwyt i niezawodne ostrze, co poprawi wydajność i komfort pracy. Przydadzą się też nożyce do trawy akumulatorowe – trymer do trawnika i krzewów to gwarancja precyzyjnego cięcia. Jeśli planujesz kupić nożyce do żywopłotu akumulatorowe, sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz tam wiele modeli do mniejszych i większych krzewów, do cięcia szpalerów i pielęgnacji żywopłotów. Nasze narzędzia ogrodowe to sprzęt od sprawdzonych producentów. Zapraszamy!