Myjki ciśnieniowe

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
8 6
na stronę
75 6

Myjka ciśnieniowa może stać się twoim idealnym pomocnikiem w czasie wykonywania prac porządkowych w ogrodzie. Ułatwi ci między innymi czyszczenie polbruku, mebli ogrodowych, ścieżek i innych obiektów. Możesz jej używać także do czyszczenia elewacji domu, samochodów czy okien.

Pamiętaj jednak o tym, aby wybrać odpowiedni model. Myjki ciśnieniowe do ogrodu powinny mieć odpowiednią moc i wytwarzać duże podciśnienie. Do zastosowań ogrodowych polecane są myjki, których moc przekracza 1600 W, a ciśnienie, w zależności od codziennych zastosowań, powinno wynosić minimum 100 barów. Przy wyborze myjki zwróć także uwagę na takie kwestie, jak pojemność pojemnika na detergenty, długość węża, a także waga. Te parametry będą miały istotne znaczenie w czasie codziennej eksploatacji urządzenia. Nie mniej ważny jest także zakres temperatur, do jakich urządzenie podgrzewa wodę.

W naszej ofercie znajdziesz myjki ciśnieniowe renomowanych producentów sprzętu elektronicznego do domu i ogrodu. Zwróć szczególną uwagę na propozycję marki Verto. Model ma 2000 W mocy oraz ciśnienie wody sięgające 160 barów, co pozwoli na doczyszczenie nawet bardzo zabrudzonych powierzchni. Produkt odpowiada wszelkim europejskim normom bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz także inne produkty marki Verto, zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów. Szczególnie polecamy narzędzia ręczne i elektroniczne, które ułatwią ci wykonywanie prac ogrodowych. Proponujemy między innymi: sekatory, trymery do trawy, motyki, łopaty i grabie. Zobacz też ofertę na rękawice oraz chodaki ogrodowe, które w znacznej mierze podniosą komfort wykonywania prac.