Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe do ogrodu powinny mieć odpowiednią moc i wytwarzać duże podciśnienie. Do zastosowań ogrodowych polecane są myjki, których moc przekracza 1600W, a ciśnienie, w zależności od codziennych zastosowań, powinno wynosić minimum 100 barów. Przy wyborze myjki zwróć także uwagę na takie kwestie jak: pojemność pojemnika na detergenty, długość węża, a także waga. Te parametry będą miały istotne znaczenie w czasie codziennej eksploatacji urządzenia. Nie mniej ważny jest także zakres temperatur, do jakich urządzenie podgrzewa wodę. Myjka ciśnieniowa może stać się Twoim idealnym pomocnikiem w czasie wykonywania prac porządkowych. Ułatwi Ci między innymi czyszczenie polbruku, mebli ogrodowych, ścieżek i innych obiektów. Możesz jej używać także do czyszczenia elewacji domu, samochodów czy okien.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
58 6
na stronę
66 6

Myjka ciśnieniowa – jak to działa

Myjka ciśnieniowa wytwarza bardzo silny natrysk wody, który wypływa przez wąż zakończony pistoletem. W zależności od tego, co zamierzasz nią czyścić, możesz dopasować odpowiednią końcówkę, która przeznaczona jest do wykonywania konkretnego zadania. Mogą być to np. szczotki o różnych kształtach lub rozmiarach lub pianownica. Myjki ciśnieniowe mogą pobierać wodę z dołączonego do niej zbiornika. Jednak bardziej wydajne są modele, które mają stałe podłączenie do wody z sieci wodociągowej. Urządzenie generuje silny strumień wody przez pompę, która zamontowana jest wewnątrz myjki.

Myjki ciśnieniowe akumulatorowe

Nasz sklep z narzędziami oferuje także myjki ciśnieniowe na akumulator, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie w najbliższej okolicy nie ma źródła prądu. Można nimi umyć np. felgi auta z błota od razu po leśnej eskapadzie, aby zabrudzenia nie zdążyły zaschnąć. Myjki ciśnieniowe akumulatorowe, które znajdziesz w Fixero, to urządzenia niezwykle lekkie, a przy tym solidne, wytrzymałe i niezawodne. Sprawdzą się w każdym domu z ogrodem, a także w warsztacie i garażu.

Do czego służą myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe służą do czyszczenia rozmaitych sprzętów i powierzchni. To urządzenia bardzo uniwersalne, więc warto mieć je zawsze pod ręką. Gdzie znajdzie zastosowanie myjka ciśnieniowa:

 • nada się do czyszczenia narzędzi ogrodowych, np. szpadli, łopat, taczek itp.,
 • wyczyści rowery, koła wózków dziecięcych, hulajnogi i deskorolki,
 • do mycia mebli ogrodowych, np. stołów, krzeseł, leżaków,
 • do odświeżenia grilla czy rusztu,
 • do mycia samochodów i bardzo zabrudzonych felg oraz podwozia,
 • do podłóg i tarasów z kostki, kamienia, drewna, kompozytu,
 • do wymycia elewacji czy podbitki,
 • do kostki brukowej na podjeździe, na ogrodowych dróżkach i ścieżkach,
 • do czyszczenia dachów i rynien oraz ogrodzenia,
 • do przeczyszczenia rur i kanalizacji,
 • do usunięcia plam z olejów i smarów.

W ofercie Fixero znajdziesz myjki ciśnieniowe, które pozwolą Ci szybko uporać się z zabrudzeniami na podłożu o dowolnej teksturze, ścianach, meblach czy zabawkach. Będą także nieocenione w garażu do odświeżenia karoserii samochodu lub przygotowania roweru do wiosennych i letnich wycieczek. Myjki ciśnieniowe znajdą zastosowanie w każdym ogrodzie, warsztacie czy na tarasie.

Myjki ciśnieniowe i niezbędny osprzęt

Myjki ciśnieniowe umożliwiają błyskawiczne prace porządkowe, przy jednoczesnej oszczędności energii oraz wody. W naszym sklepie internetowym znajdziesz urządzenia z pełnym osprzętem, dzięki czemu od razu po zakupie możesz przystąpić do pracy. Jakie akcesoria wchodzą w skład osprzętu myjki ciśnieniowej:

 • rękojeść pistoletowa,
 • lanca oraz dysza,
 • zbiornik na detergent,
 • szczotka,
 • wysokociśnieniowy wąż o określonej długości np. 5m,
 • uchwyt na wyposażenie,
 • złącze wlotu wody z filtrem,
 • przetyczka do czyszczenia dyszy.

Poszczególne modele mogą się nieco różnić składem dodatkowych akcesoriów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyboru odpowiedniej myjki ciśnieniowej, skontaktuj się z nami. Nasi sprzedawcy pomogą Ci wybrać model, który najlepiej spełni Twoje wymagania.

Myjki ciśnieniowe od sprawdzonych producentów

W naszej ofercie znajdziesz myjki ciśnieniowe renomowanych producentów sprzętu elektronicznego do domu i ogrodu. Zwróć szczególną uwagę na propozycję marki Verto. Model ma 2000W mocy oraz ciśnienie wody sięgające 160 barów, co pozwoli na doczyszczenie nawet bardzo zabrudzonych powierzchni. Produkt odpowiada wszelkim europejskim normom bezpieczeństwa. Godne uwagi są także myjki ciśnieniowe marki GRAPHITE. Inwestując w sprzęt od sprawdzonych producentów, zyskujesz nie tylko niezawodne urządzenia, ale też gwarancję, że będą Ci służyć przez lata.

Myjka ciśnieniowa i inne przydatne akcesoria do domu i ogrodu

W ofercie Fixero znajdziesz także inne produkty marki Verto i GRAPHITE, zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów. Szczególnie polecamy urządzenia ręczne i elektroniczne, które ułatwią Ci wykonywanie prac na zewnątrz. Proponujemy między innymi narzędzia ogrodowe takie jak: sekatory, trymery do trawy, motyki, łopaty i grabie. Zobacz też ofertę na rękawice oraz chodaki ogrodowe, które w znacznej mierze podniosą komfort wykonywania wszelkich prac. Sięgnij również po nowoczesne i wielofunkcyjne elektronarzędzia ogrodowe, które jeszcze bardziej usprawnią pracę wokół posesji. Przydać się może kosiarka, podkaszarka, dmuchawa do liści, nożyce do żywopłotu czy pilarka łańcuchowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.