Cęgi dekarskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
81 3
na stronę
37 3

Technologie budowlane cały czas się zmieniają i ulegają ulepszeniu. Jak się jednak okazuje, niektóre z technik zbytnio nie ewoluują. Chodzi tutaj o takie czynności jak m.in. układanie blachy na dachu przez dekarzy. Wykorzystują oni często różne metody, które są znane od dawna, ale narzędzia, jakich używają, są stopniowo ulepszane – wykonuje się je z lepszych materiałów, pozwalające na coraz precyzyjniejszą pracę. Przykładem tego typu przyrządów mogą być cęgi dekarskie. Wykorzystywane są do wyginania blachy – przy ich pomocy montowana jest blacha i blachodachówka.

W naszym sklepie znajdziesz specjalistyczne cęgi dekarskie, które dostępne są w wielu wariantach. Możesz wybierać między szczypcami prostymi lub wygiętymi pod określonym kątem. Wszystkie modele zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. To przyrządy odporne na działanie czynników zewnętrznych, a także obciążenia siłowe, na jakie niejednokrotnie są narażone w czasie prac dekarskich.

Uchwyty cęgów wykonano z materiału antypoślizgowego. Dzięki temu w czasie pracy chwyt pozostaje pewny, nawet jeśli dłonie są wilgotne. To bardzo ważne w czasie wykonywania prac na wysokościach.

Proponujemy ci narzędzia takich renomowanych marek jak Neo, które specjalizują się w produkcji wysokiej klasy narzędzi ręcznych. Dostępne są m.in. młotki, wkrętaki oraz dłuta. W naszym sklepie znajdziesz też różnego rodzaju akcesoria ułatwiające prace remontowe i naprawcze. Zobacz np. szeroką ofertę papierów ściernych.

Zajrzyj również do kategorii BHP. Znajdziesz tam produkty do ochrony ciała i ubrań, a wśród nich m.in. rękawice robocze, kombinezony, a także gogle i maseczki ochronne.