Imadła ślusarskie, modelarskie i spawalnicze

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
65 19
na stronę
65 19

Jeżeli choć raz pracowałeś w warsztacie, wiesz, jak ważne jest to, by w czasie pracy np. przy obróbce metalu zachować swobodę ruchu i móc pracować obiema rękami. Dlatego warto na wyposażeniu swojego warsztatu mieć imadło. W naszej ofercie znajdziesz modele, które sprawdzą się zarówno w hobbystycznych, przydomowych warsztatach, jak i w profesjonalnych pracowniach.

Imadło warsztatowe w głównej mierze służy do unieruchamiania przedmiotów wykonanych z twardych materiałów – w przypadku tych lżejszych lepszym wyborem będzie imadło modelarskie. Do ciężkich prac warto wykorzystać imadła, które zostały wykonane z żeliwa. Idealnie sprawdzą się one zarówno przy ręcznej, jak i maszynowej obróbce wybranych produktów. Szczególnie ciekawym produktem jest imadło ślusarskie z obrotową głowicą. Dzięki temu rozwiązaniu obrabiany przedmiot można ustawić w najwygodniejszej dla siebie pozycji. Tego rodzaju imadła to dobry wybór zwłaszcza w przypadku obróbki małych przedmiotów, takich jak np. klucze. Imadła obrotowe sprawdzą się także w domowych warsztatach osób, które często majsterkują.

W zależności od modelu imadła mocowane są do stołu za pomocą wkrętów lub docisku. Dla majsterkowiczów, którzy mają odpowiednio dużo miejsca, ciekawym rozwiązaniem będzie zakup odpowiedniego stołu do warsztatu. W naszej ofercie przygotowaliśmy stoły, które idealnie sprawdzają się w czasie wykonywania różnorodnych prac. Interesującym przykładem może być stół marki Topex. Wyróżnia się on kompaktowymi wymiarami, a także możliwością unieruchamiania na blacie różnorodnych przedmiotów dzięki wykonanym z tworzywa sztucznego szczękom.

Zachęcamy również do zapoznania się z bogatą ofertą produktów z kategorii BHP, dzięki którym w czasie pracy zabezpieczysz się przed uszkodzeniami. Warto zwrócić uwagę np. na okulary ochronne, które osłonią twoje oczy przed opiłkami metalu mogącymi odpryskiwać w czasie obróbki materiału.