Wiadra i kastry budowlane

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
22 7
na stronę
53 7

Kompletując wyposażenie warsztatu lub przygotowując się do remontu, wiele osób skupia się na narzędziach ręcznych lub elektrycznych, które mają ułatwić im pracę. Jednak warto również pamiętać o innych akcesoriach, które mogą się nam przydać. Chodzi tu o takie produkty jak na przykład wiadra. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tych akcesoriów.

Odpowiednio dobrane wiadro ma wiele zastosowań w czasie remontu i innych różnego rodzaju prac warsztatowych. Jednym z ciekawszych rozwiązań w tym zakresie są kastry budowlane, szczególnie przydatne w czasie prac budowlanych i remontowych. Każda kastra budowlana z naszej oferty wykonana jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Zarówno kastra budowlana okrągła, jak i prostokątna doskonale nadaje się do rozrabiania mieszanek budowlanych (np. gładzi, gipsu lub fug). Różne rozmiary wiader budowlanych pozwalają na dobranie idealne dopasowanego do twoich potrzeb.

Wiadra malarskie z kolei to propozycja dla osób, które szukają pojemników do przygotowywania w bezpieczny sposób wybranych przez siebie kolorów farby z wykorzystaniem pigmentów.

Wytrzymałe wiadro budowlane przyda się także w czasie sprzątania po remoncie. Bez problemu wyniesiesz w nim gruz, resztki tapet czy kafli. Podczas mycia podłóg w ostatniej fazie sprzątania możesz również wykorzystać wiadra plastikowe.

W naszej ofercie obok produktów wykonanych z tworzywa sztucznego znajdziesz też wiadra cynowe, które są odporne na działanie wilgoci (nie korodują).

Jeżeli szukasz innych akcesoriów, które pozwolą ci skompletować wyposażenie warsztatu, zwróć uwagę na pozostałe produkty z kategorii narzędzi budowlanych. W ofercie znajdziesz między innymi pace i kielnie, dłuta, łomy, piły, młotki oraz imadła.