Ściski

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 67

Ustaw kierunek malejący
98 67
Strona
na stronę
87 67

Praca w drewnie to nie tylko struganie, gładzenie czy lakierowanie, lecz także czynności związane z precyzyjnym klejeniem i łączeniem elementów na ścisk. Z tego powodu jednym z niezbędnych elementów, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego zakładu stolarskiego, są specjalne ściski stolarskie.

Dostępne w naszym sklepie produkty z tej kategorii znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich stolarniach. Możesz wybierać między takimi propozycjami jak m.in. ściski automatyczne, narożnikowe, sprężynowe, zapadkowe oraz taśmowe. W naszej ofercie znajdziesz także specjalistyczne ściski modelarskie, które idealnie sprawdzą się przy łączeniu nawet bardzo małych elementów.

Przy wyborze ścisków zwróć uwagę na to, z jakich materiałów zostały one wykonane. Warto wybrać takie, w których elementy stykające się z drewnem są dość miękkie, aby nie uszkodziły delikatnej konstrukcji drewna. Z metalu powinny natomiast być zrobione pozostałe elementy ścisku, ponieważ muszą wytrzymać duży nacisk na narzędzie w czasie pracy. Pamiętaj także o tym, że przyrządy te dostępne są w różnych kształtach, co jeszcze bardziej ułatwia dobranie odpowiedniego modelu.

Jeżeli nie wiesz, jaki dokładnie ścisk wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem. Po krótkiej rozmowie pomoże on ci dobrać odpowiednie narzędzia do pracy. Mogą cię zainteresować też inne produkty z naszej oferty, które sprawdza się w pracy w stolarni. Chodzi tu m.in. o strugi ręczne i elektryczne, a także dłuta, papiery ścierne i wiele innych. U nas zaopatrzysz się również w środki ochrony ciała, takie jak gogle ochronne czy rękawice robocze. Pełną ofertę tych produktów znajdziesz w kategorii BHP.