Przecinaki, wybijaki, wycinaki i punktaki

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 35

Ustaw kierunek malejący
97 35
na stronę
55 35

Jeżeli uzupełniasz swoją podręczną skrzynkę z narzędziami, nie zapomnij, aby znalazł się w niej przynajmniej jeden przecinak. To narzędzie sprawdzi się szczególnie w przypadku majsterkowiczów, którzy często składają meble, ale pracują również w metalu. Znajdzie też zastosowanie w profesjonalnym zakładzie ślusarskim, samochodowym oraz w niejednej firmie budowlanej i remontowej.

W naszej ofercie znajdziesz przecinaki renomowanych marek specjalizujących się w produkcji narzędzi ręcznych, takich jak m.in. Neo, Top Tools czy Topex. Ich produkty doceniają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy modelarstwa czy majsterkowania. Wśród wielu propozycji znajdują się między innymi:

przecinaki do metalu;
przecinaki do betonu;
stalowe przecinaki do blachy;
przecinaki murarskie.
 

Oprócz przecinaków w tej kategorii znajdziesz inne narzędzia o podobnym zastosowaniu. Przykładem mogą być dobijaki, przy pomocy których dokładnie dobijesz wcześniej wbijane młotkiem gwoździe. Ciekawym rozwiązaniem okazują się także przecinaki z ochraniaczami, które w znaczny sposób zwiększają bezpieczeństwo w czasie użytkowania tych narzędzi. Inną propozycją są punktaki, dzięki którym w łatwy sposób oznaczysz konkretne miejsce na powierzchniach wykonanych z metalu np. na blachach różnego rodzaju.

W zależności od modelu przecinaki mogą mieć różną długość. Charakteryzuje je też ergonomiczny kształt i wspomniane wyżej ochraniacze. Dodatkowo część z prezentowanych produktów pokryta jest materiałem antypoślizgowym, co w znacznym stopniu poprawia chwyt w czasie pracy z przecinakiem.

Jeżeli potrzebujesz więcej niż jednego przecinaka lub dobijaka, zobacz wszystkie zestawy, jakie przygotowaliśmy w tej kategorii. Na szczególną uwagę zasługują zestawy wielofunkcyjne marki Neo, które składają się zarówno z wybijaków, jak i przecinaków.