Narzędzia traserskie - przyrządy do trasowania

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 44

Ustaw kierunek malejący
90 44
Strona
na stronę
73 44

Trasowanie to wyznaczenie linii na wybranym materiale, najczęściej w celu odpowiedniego jego przycięcia. Zazwyczaj wykonuje się je przy pracy z metalem. Znajduje też zastosowanie w pracach stolarskich, przy kładzeniu glazury czy parkietów oraz przy różnego rodzaju pracach ślusarskich. W celu ułatwienia sobie tego typu czynności warto zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane narzędzia traserskie.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór ręcznych narzędzi traserskich. Wśród nich znajdziesz na przykład różnego rodzaju kątowniki. Zobacz między innymi kątowniki stalowe, aluminiowe i dachowe. Polecanym rozwiązaniem są także kątomierze nastawne. Szczególnie ciekawie prezentuje się model z poziomicą sprzedawany w zestawie z ołówkiem.

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia traserskie zarówno do metalu, jak i stolarskie. Zobacz między innymi przedmioty takie jak linijki kątowe, rysiki traserskie czy sznurki traserskie.

Wszystkie te produkty są tworzone przez renomowane i cenione przez profesjonalistów oraz hobbystów marki. Wśród producentów wymienić można między innymi Top Tools, Neo oraz Topex. Oprócz produktów traserskich oferują one szeroki wybór narzędzi ręcznych, które sprawdzą się w domu, warsztacie oraz ogrodzie.

Zachęcamy także do zapoznania się z szeregiem produktów z kategorii BHP. Dzięki nim zabezpieczysz swoje miejsce pracy oraz siebie na czas wykonywanej pracy. Polecamy szczególnie okulary i rękawice ochronne. W ofercie jest także odzież ochronna, w tym kombinezony, bluzy i kurtki. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, który pomoże ci dobrać odpowiedni sprzęt, akcesoria do niego oraz środki ochrony ciała.