Szczotki druciane ręczne

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 19

Ustaw kierunek malejący
66 19
na stronę
44 19

Szczotki druciane to akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym warsztacie, zarówno tym profesjonalnym, jak i hobbystycznym. Szczególnie przydatne będą tam, gdzie pracuje się z metalem. Pozwalają między innymi na czyszczenie go z różnego rodzaju trwałych zabrudzeń, rdzy, a także starych powłok malarskich czy lakierniczych. Dobrze dobrana szczotka druciana pozwoli wyczyścić, a jednocześnie nie zniszczy powierzchni metalowego przedmiotu.

W naszej ofercie znajdziesz szczotki druciane do wiertarki, które nakładasz zamiast wiertła. Dostępne są też produkty przeznaczone do szlifierek. Poszczególne modele mogą mieć różne końcówki, w zależności od tego, na jakie urządzenia zostały przeznaczone. Przykładowo, szczotki druciane na wiertarkę będą miały specjalny trzpień, z kolei te na szlifierkę mocuje się przy pomocy specjalnego gwintu.

Zarówno modele na szlifierkę, jak i wiertarkę dostępne są w kilku wariantach. Zanim więc kupisz szczotkę drucianą do wiertarki, zastanów się, do czego dokładnie będziesz ją wykorzystywać. Przykładowo, modele z drutem splatanym będą idealne do usuwania trudnych zabrudzeń oraz starych powłok lakierniczych. Jeżeli jednak zależy ci na wyczyszczeniu delikatnych przedmiotów, o wiele lepsza będzie szczotka druciana tarczowa, w której jest pofalowany drut. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modele z drutem i tworzywem, jak i z drutem i ziarnem.

Prezentowane na stronie produkty tworzone są przez renomowane marki specjalizujące się w produkcji elektronarzędzi oraz narzędzi ręcznych do warsztatów profesjonalnych i hobbystycznych. Są one zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

Zobacz także inne produkty z naszej oferty, które pozwolą ci uzupełnić zestaw podręcznych produktów do pracy. W sklepie znajdziesz między innymi wiele modeli szlifierek i wiertarek oraz pełen zakres akcesoriów do nich.