Dłuta do drewna - stolarskie

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-36 z 44

Ustaw kierunek malejący
17 44
Strona
na stronę
16 44

Na co dzień pracujesz w zakładzie stolarskim? A może pasjonujesz się modelarstwem, rzeźbiarstwem lub restaurowaniem mebli? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś tak, to podstawowe wyposażenie twojego warsztatu nie może obyć się bez wysokiej klasy dłut. Dostępne w naszej ofercie dłuta do drewna to produkty takich marek jak Top Tools czy Topex. Firmy te są znane i doceniane zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. Dłuta stolarskie w zależności od modelu mają uchwyty z tworzywa sztucznego lub drewna. Ich ergonomicznych kształt i odpowiednia długość znacznie ułatwiają manewrowanie narzędziem. W wybranych modelach rękojeść dodatkowo pokryta jest materiałem o właściwościach antypoślizgowych. To w znacznym stopniu zwiększa pewność chwytu w czasie pracy, nawet gdy masz wilgotne dłonie.

Gdy pracujesz w miękkim drewnie, możesz samodzielnie używać dłuta. Natomiast przy pracy w twardszym materiale lepiej sięgnąć po młotek – podbijanie w znacznym stopniu ułatwia płaskie zakończenie rękojeści dłuta.

Jeżeli uzupełniasz swój podręczny niezbędnik, polecamy ci pojedyncze modele dłut. Do wyboru masz narzędzia o końcówkach różniących się kształtem i rozmiarem. Dzięki temu dopasujesz dłuto do swoich potrzeb. Jeśli kompletujesz wyposażenia warsztatu po raz pierwszy, odpowiednim rozwiązaniem mogą się okazać zestawy dłut składający się z 4 różnych narzędzi.

Jeżeli nie będziesz wiedział, jakie dokładnie dłuto wybrać, możesz skonsultować się z naszym ekspertem, który doradzi ci, która opcja będzie najlepsza.

Jeśli w swoim warsztacie pracujesz nie tylko w drewnie, lecz także na innych materiałach, zobacz inne produkty dostępne w ofercie. Dla osób pracujących na elementach metalowych przygotowaliśmy serię przecinaków, przebijaków i punktaków oraz różnego rodzaju imadeł, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę z twardymi i małymi elementami.