Łomy budowlane

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 34

Ustaw kierunek malejący
6 34
Strona
na stronę
22 34

Łom to narzędzie, które jest bardzo przydatne na budowie. Używa się go przede wszystkim w czasie różnego rodzaju prac rozbiórkowych. Łomy są wykorzystywane przy wyrywaniu futryn, a także podważaniu różnego rodzaju ciężarów. Zwany regionalnie breszką, łom, może również pełnić funkcję narzędzia do wyciągania mocno wbitych gwoździ z drewna. Jego charakterystyczny kształt pozwala na usunięcie ich przy użyciu stosunkowo niewielkiej siły.

Klasyczny łom budowlany to narzędzie wykonane z wysokiej jakości, wytrzymałego metalu, który ma końcówki o dwóch różnych kształtach – z jednej strony jest spłaszczony, a z drugiej zagięty i rozdwojony (to tak zwana łapka do wyciągania gwoździ). Można również wybrać łomy z jedną końcówką, np. w formie breszki do gwoździ. Tego typu przyrząd ma też uchwyt wykończony materiałem antypoślizgowym, który pozwala na pewniejszy chwyt w czasie pracy. Dzięki temu, nawet gdy ręce są wilgotne, łom się nie wyślizguje. To szczególnie ważne w przypadku prac, w których konieczna jest duża siła nacisku. Zmniejsz to bowiem ryzyko, że łom odskoczy i spowoduje uszkodzenia ciała pracownika lub powierzchni wokół niego.

W naszej ofercie znajdziesz łomy o różnej średnicy i kącie odchylenia. W zależności od modelu mogą one być w czarnym lub czerwonym kolorze. To produkty marek takich jak Neo, Top Tools i Topex, które są cenione zarówno przez miłośników majsterkowania, jak i profesjonalistów. W naszym sklepie znajdziesz także różnego rodzaju narzędzia ręczne, m.in. wkrętaki, młotki czy dłuta.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą elektronarzędzi, które pozwalają na przyspieszenie w znaczący sposób prac remontowo-budowlanych.