Narzędzia ogrodowe

Elektroarzędzia ogrodowe

Systemy wodne

Oświetlenie

Akcesoria ogrodowe

Narzędzia ogrodowe

Dzięki regularnemu podcinaniu ogród wygląda estetycznie a krzewy i trawa rozwijają się prawidłowo. Na FIXERO.com znajdziesz szeroki asortyment narzędzi ręcznych. Nasza oferta obejmuje siekiery, piły, łopaty, sekatory: uniwersalne, z grzechotką, teleskopowe, kowadełkowe, nożyce oraz rękawice ochronne. Zadbaj o swój ogród!


Elektronarzędzia ogrodowe

Nieocenioną pomocą w ogrodzie są elektronarzędzia. Dmuchawy, pilarki łańcuchowe, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, myjki ciśnieniowe, pilarki, trymery, kosiarki do trawy potrafią znacznie skrócić czas potrzebny na wykonanie danego zadania. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie zadanie warto sięgnąć po elektronarzędzia zasilane akumulatorami.

System Graphite Energy+


Kosiarki
Systemy wodne

Regularne podlewanie ogrodu w sezonie jest konieczne, aby rośliny dobrze się rozwijały. Odpowiednio nawodniona murawa wygląda atrakcyjnie i zachowuje zdrowy, zielony kolor. Na FIXERO znajdziesz wiele urządzeń i akcesoriów, dzięki którym nawadnianie ogrodu jest przyjemne, szybkie i proste: zraszacze pistoletowe regulowane, zraszacze proste, oscylacyjne, opryskiwacze ciśnieniowe, wózki i stojaki do węży oraz akcesoria: złączki, przyłącza, wyłączniki czasowe, wieszaki ścienne na węże

Zraszacze


Oświetlenie

Lampy ogrodowe nie tylko zapewniają światło, ale też pełnią funkcję dekoracyjną. Lampy ogrodowe potrafią nadać przestrzeni wyjątkowy i przytulny charkater. Po dobrze oświetlonym ogrodzie można bezpiecznie poruszać się po zmroku.  Dopasuj oświetlenie do swojego ogrodu i swoich potrzeb.

 


Akcesoria ogrodowe

Pielęgnacja przydomowego ogrodu to zadanie,do którego warto odpowiednio dobrać akcesoria. Aby praca w ogrodzie była przyjemnością i dawała dużo satysfakcji warto sięgnąć po akcesoria ogrodowe marki VERTO, które poprawiają komfort i bezpieczeństwo pracy.


Ćwiczenia w ogrodzie

Praca w ogrodzie to świetna alternatywa dla siłowni! Zadbaj nie tylko o rośliny, ale też o swoje zdrowie i wygodę. Pilnuj odpowiedniej pozycji aby nie przeciążyć kręgosłupa.